Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 2667
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: To przestępstwo nie zostało zgłoszone

Piątek, 28 stycznia 2011, 11:37
Aktualizacja: 11:38
Autor: red
Policjanci zatrzymali dwóch młodzieńców, którzy napadli na mężczyznę zamierzając ukraść mu telefon komórkowy. Policjanci ujawnili szczegóły tego zdarzenia oraz dotarli do pokrzywdzonego. Przestępstwo to nie zostało nigdzie wcześniej zgłoszone. Jeden ze sprawców trafił już w ręce stróżów prawa. Zatrzymanie drugiego to tylko formalność.

27 stycznia 2010 roku policjanci boguszowskiego komisariatu ustalili i zatrzymali 16-letniego chłopca podejrzewanego o to, że w październiku 2010 roku w Boguszowie-Gorcach na jednym z podwórek przy ulicy Nadziei napadł wraz ze swoim 15-letnim kolegą na 34-letniego mężczyznę. Młodzieńcy sprowokowali sytuację, przechodząc od słownej zaczepki do rękoczynów. Bijąc i kopiąc po całym ciele usiłowali doprowadzić ofiarę do stanu bezbronności. Stanowczy opór napadniętego mężczyzny sprawił, że plan spalił na panewce. Chłopcy zamierzali ukraść telefon komórkowy, przez który mężczyzna rozmawiał.

Śledczy z Boguszowa udowodnili duetowi nastolatków, że są oni jeszcze sprawcami kradzieży drabiny aluminiowej, którą w kawałkach sprzedali na jednym z punktów skupu złomu. Zdarzenie to miało miejsca również w październiku ubiegłego roku.

Obaj staną przed obliczem sędziego sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszych ich losach.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group