Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2480
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Toyota oceniona wysoko

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 4 maja 2010, 8:14
Aktualizacja: 8:15
Autor: red
Wałbrzyska Toyota ma się dobrze
Fot. red
Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu została oceniona bardzo wysoko w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2010. Wałbrzyska firma zajęła 5. miejsce w kraju.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2010 został przygotowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Gazetę Prawną. Ranking został opublikowany po raz czwarty w historii. W tegorocznej rywalizacji uczestniczyło 70 firm.

Oceniano poddano sześć głównych obszarów ich działalności: podstawy społecznej odpowiedzialności, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialność ekologiczną oraz relacje z klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami. Wałbrzyski reprezentant wypadł bardzo korzystanie na tle innych firn i zanotował awans o 9 miejsc w porównaniu z rokiem 2009.

Toyota została uznana Liderem Branżowym w kategorii Produkcja Przemysłowa oraz Liderem Odpowiedzialności w zakresie działań na rzecz środowiska przyrodniczego.

- Idee odpowiedzialnego biznesu wpisane są w wartości przekazywane nam przez naszych liderów od początku istnienia koncernu i noszące nazwę Toyota Way i Toyota Production System. Zgodnie z tymi zasadami staramy się też stale usprawniać metody produkcji i zarządzania tak, aby naszymi działaniami wpisać się w zrównoważony rozwój naszej cywilizacji i zasłużyć sobie na miano Dobrego Obywatela Lokalnej Społeczności – mówi Carl Klemm, prezes wałbrzyskiej Toyoty.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group