Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2525
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trwają zapisy do Biegu Gwarków

Wiadomości: REGION, Andrzejówka
Sobota, 10 stycznia 2015, 11:51
Aktualizacja: Niedziela, 11 stycznia 2015, 7:42
Autor: opr. PAW
Fot. red.
8 lutego Andrzejówka będzie tętniła życiem, bowiem tego dnia odbędzie się tam jubileuszowy XXXV Bieg Gwarków.

Na miesiąc przed tą imprezą w Andrzejówce jest biało. Organizatorzy liczą, że aura będzie łaskawsza niż w roku poprzednim i uda się ten bardzo istotny dla regionu bieg rozegrać. Od 5 stycznia wystartowały zapisy on-line. I każdego dnia rejestruje się po kilku, a nawet kilkunastu biegaczy, nie tylko z wałbrzyskiego regionu, ale także z Dolnego Śląska i pozostałych regionów. Swój start potwierdzili już młodzi biathloniści z UKN Melafir i AZS AWF.

Tymczasem na trasach Biegu Gwarków pojawili się kolarze, którzy jako jedni z pierwszych sprawdzają stan tras i trenują formę narciarską. Jak informują organizatorzy biegu, warunki wokół Małego Klina i Waligory są trudne, bo śniegu zwłaszcza w lesie nie ma za wiele, ale biegać się da. Trasę utwardziły skutery z MCK Mieroszów.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~żul 9-01-2015 20:27
Śniegu nie będzie,a wiatry będą wiały jak będą chciały...
~MIKOŁAJ Z WAŁBRZYCHA 10-01-2015 18:55
NA DZIEŃ DZISIEJSZY TRUDNO OCENIĆ JAKIE BĘDĄ WARUNKI W DNIU ROZPOCZĘCIA BIEGU GWARKÓW JA ŻYCZĘ BY WARUNKI ATMOSFERYCZNE NIE ZAKŁÓCIŁY TEJ ZACNEJ IMPREZY W NASZYM REGIONIE TYM BARDZIEJ ŻE OD WIELU LAT BIERZE W NIEJ UDZIAŁ WIELU PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ BIEGACZY...JAKO KIBIC BĘDĘ NA MIEJSCU DOPINGOWAŁ NIE TYLKO SWOICH KOLEGÓW ALE I TYCH ZAMYKAJĄCYCH TYŁY BO W KOŃCU TO ZABAWA I WYGRYWAJĄ WSZYSCY UCZESTNICY...ŻYCZĘ W TYM DNIU DOBRYCH WARUNKÓW I DOBRZE PRZYGOTOWANYCH TRAS ORAZ PROFESJONALNEJ ORGANIZACJI...MIKOLAJ Z WAŁBRZYCHA.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group