Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trzech mężczyzn odpowie za brutalne pobicie

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 stycznia 2015, 6:25
Aktualizacja: 7:29
Autor: opr.red.
Fot. red.
Trzech mężczyzn brutalnie pobiło 28 i 33–latka. Do zdarzenia doszło w miniony weekend na ulicy Długiej w Wałbrzychu. Sprawcy nie tylko zadawali ciosy pięściami, ale również użyli noży. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z pierwszego komisariatu zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a pokrzywdzeni pod opiekę lekarzy.

O tym co się dzieje przy ulicy Długiej w Wałbrzychu policjanci z pierwszego komisariatu zostali powiadomieni około godziny 22:00. Natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie po przybyciu zastali dotkliwie pobitych i zranionych dwóch mężczyzn oraz zbierających się do ucieczki trzech sprawców przestępstwa. Podejrzani zostali ujęci przez funkcjonariuszy. Napadnięci z licznymi urazami trafili do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że zatrzymani to 20, 21 i 27-letni mieszkańcy Wałbrzycha. Motywem tak brutalnego zachowania napastników, którzy oprócz zadawania ciosów pięściami ranili nożem jednego z pokrzywdzonych były najprawdopodobniej porachunki osobiste. Zatrzymani usłyszeli zarzut pobicia z użyciem noża i złożyli wyjaśnienia. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 20-01-2015 10:10
skoro to były porachunki osobiste to po co policja się w to miesza?
~Ktoś Znany 20-01-2015 15:10
Miesza się bo musi z racji swojej służby. Wałbrzych to nie Texas lub sycyliskie Palermo. Mam nadzieję, że kiedyś na tyle znowelizują Kodeks Karny, że nadejdzie kres na bandziorskie akcje. Jak narazie to zamyka sie ludzi za długi (mandaty,koszty sądowe itd), a dla prawdziwych bandziorów brak miejsca w Zakładach Karnych. Chodzą po ulicach i odpowiadają z wolnej stopy aby po wyroku poczekać na wolności kilka miesięcy na miejsce w pudle.
~. 20-01-2015 18:52
Pan biegający i dźgający nożem wyszedł na następny dzień. Chodzi sobie po ulicy także życzę powodzenia. Czy musi dojść do tragedii, żeby ktoś zareagował? Dodam, że pan nie ma czystej kartoteki + aktualnie zawiasy. Pozdrawiam panią prokurator, która do tego dopuściła...
~WACLAW 21-01-2015 23:51
NO I PO CO PISAC TAKIE PIERDOLY O POBICIU O WIELKIEJ AKCJI POLICJANTÖW Z KOMISARJATU PIERWSZEGO A FACIO CHODZI NA WOLNOSCI PANOWIE Z PIATKI BY TO INACZEJ ZALATWILI JUZ BY NIE CHODZIL ONIEC TEMATU

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group