Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2814
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Trzech sprawców kradzieży w marketach w rękach policji

Środa, 15 listopada 2017, 11:46
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Trzech sprawców kradzieży w marketach w rękach policji
Fot. KMP Wałbrzych
Trzech sprawców kradzieży w marketach na terenie Wałbrzycha i Szczawna–Zdroju zatrzymali policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu.

13 listopada 2017 w godzinach przedpołudniowych funkcjonariusze z „dwójki” realizując informację własną zatrzymali na ul. 11 listopada w Wałbrzychu 17-letniego mieszkańca naszego miasta, który w ostatnich miesiącach kradł artykuły spożywcze i chemiczne z marketów w Wałbrzychu i Szczawnie-Zdroju. Mężczyźnie udowodniono cztery tego typu przestępstwa.

Kilka godzin później dzięki pracy operacyjnej mundurowi zatrzymali w dzielnicy Podzamcze 31-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna 1 października tego roku przywłaszczył sobie wyroby alkoholowe oraz słodycze ze sklepu przy ul. Mickiewicza w Wałbrzychu. Straty poniesione przez właściciela wyliczone zostały na kwotę ponad 500 złotych.

Tego samego dnia w godzinach wieczornych na ul. Reja w Wałbrzychu funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 27-latka. Wałbrzyszanin we wrześniu i październiku tego roku ukradł wyroby alkoholowe z jednego z marketów w dzielnicy Nowe Miasto. Wartość skradzionego towaru oszacowano na kwotę ponad 700 złotych.

Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów i złożyła wyjaśnienia. Mężczyźni staną teraz przed sądem. Za kradzieże grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group