Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2660
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Trzeci też wpadł

Środa, 27 stycznia 2021, 8:15
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Trzeci też wpadł
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali trzeciego ze sprawców usiłowania włamania do samochodu, do którego doszło tydzień temu w nocy na jednej z posesji w Starych Bogaczowicach.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 19 stycznia około godziny pierwszej w nocy przy ul. Głównej w Starych Bogaczowicach. Sprawcy - po uprzednim uszkodzeniu zamka bagażnika w zaparkowanym samochodzie osobowym – dostali się do jego wnętrza i próbowali wykraść z pojazdu wartościowe przedmioty. To zauważył jeden z sąsiadów i powiadomił Policję. Widział również, że podejrzani mężczyźni podczas próby ucieczki innym pojazdem wpadli w zaspę śniegu, a następnie kontynuowali ucieczkę pieszo.

W toku podjętych działań poszukiwawczych już po kilkudziesięciu minutach w ręce mundurowych wpadli dwaj sprawcy przestępstwa. Mieszkańcy Szczawna-Zdroju w wieku 20 oraz 25 lat ukrywali się na pobliskiej posesji. Ich pojazd trafił na lawetę, a następnie na policyjny parking do celów procesowych, a oni sami do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

W sobotę przed północą policjanci prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali przy ul. Andersa w Wałbrzychu trzeciego ze współsprawców – 31-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna najbliższy rok spędzi w więzieniu, gdyż był poszukiwany przez sąd za wcześniejsze kradzieże. Dodatkowo za usiłowanie kradzieży z włamaniem jego pobyt za kratami celi może się wydłużyć o kolejne 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
1
11%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group