Czytających: 4604

Żmigród: Trzecia porażka z rzędu

Niedziela, 4 września 2022, 8:57
Aktualizacja: 9:07
Nie wiedzie się piłkarzom wałbrzyskiego Górnika w rozgrywkach IV ligi. Tym razem nasi ulegli w Żmigrodzie miejscowemu Piastowi 0–3.

W ostatniej chwili przed zamknięciem okienka transferowego do wałbrzyskiego klubu dołączyli: Daniel Moreno Pagan i John Roland Emeka i obaj w meczu z Piastem wyszli w podstawowym składzie. Mecz niestety nie ułożył się po myśli wałbrzyszan, bo już w 2. minucie gospodarze mieli rzut karny i go wykorzystali. Później mecz miał dość wyrównany charakter, nie było zbyt wielu szans bramkowych, ale w końcówce pierwszej odsłony miejscowi zadali dwa bardzo bolesne ciosy i po 45 minutach prowadzili 3-0. W drugiej połowie Piast kontrolował wydarzenia na boisku i pilnował bardzo korzystnego wyniku, który ekipa ze Żmigrodu dowiozła do końcowego gwizdka arbitra.

Piast Żmigród - Górnik Wałbrzych 3-0 (3-0)

Górnik - Stec, Mazanka, D.Michalak, Orzech, Rosicki, Niedźwiedzki (55' Nowak), Daniel, Sobiesierski (55' Korba), Chajewski, Smutek (63' Krawczyk), Emeka.