Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6534
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Turnus się kończy

Niedziela, 19 lutego 2023, 8:05
Aktualizacja: 10:36
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Turnus się kończy
Fot. organizatorzy
Dziś kolejna porcja przygód Józefa z Wałbrzycha, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci programu telewizyjnego "Sanatorium miłości".

Tematy rozmów w pokojach o poranku będą zaskakujące: Darek ze Zdzisławem porozmawiają o podziale ról w związkach. Darek przyzna, że umie i lubi prasować, ale nie lubi myć okien.

Krzysztof przyzna się Adamowi, że podobają mu się aż 4 kobiety: „Na razie nie mogę zdradzić do której mi najbliżej, wszystkie są na tej samej pozycji. Którą wybiorę to okaże się pod sam koniec". Kogo senior ma na myśli?

Ewa z Iwoną będą rozprawiać na temat zakochania: czym różni się to w wieku dojrzałym od tego w wieku nastoletnim.

Natomiast Józek ze Zbyszkiem znikną niespodziewanie z pokoju, choć Marta Manowska przyjdzie do jednego z nich z radosną wiadomością. Który senior zostanie kuracjuszem odcinka?

Prowadząca program w południe zabierze grupę na spotkanie ze Szczepanem Sadurskim, znanym karykaturzystą. Kuracjusze będą musieli narysować nawzajem swoje podobizny w zdeformowanej formie. Wszystkich zaskoczy Bożena, która wykaże się nie lada talentem artystycznym.

„Bożenka mnie namalowała bardzo pięknie. Nawet trudno to nazwać karykaturą, tylko pięknym obrazem, który sobie powieszę jako pamiątkę w centralnym miejscu w moim mieszkaniu". - wyzna osoba, którą podlasianka namalowała.

Później Marta zaprosi grupę do sali kinowej, gdzie seniorzy pokażą na ekranie zdjęcia najważniejszej osoby w życiu i opowiedzą o niej. Będą to historie o życiu, przeplatane wątkami radosnymi, smutnymi, czasem skomplikowanymi.

Wieczór będzie subtelną zapowiedzią zbliżającego się zakończenia turnusu: Józek zagra, a Zbyszek zaśpiewa kompozycję specjalnie przygotowywaną na finałowy bal...

Twoja reakcja na artykuł?

6
32%
Cieszy
7
37%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
4
21%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group