Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 4220
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Uciążliwości jeszcze potrwają

Poniedziałek, 14 września 2020, 9:24
Aktualizacja: Środa, 16 września 2020, 8:12
Autor: JAZ
Wałbrzych: Uciążliwości jeszcze potrwają
Fot. JAZ
Mieszkańcy Wałbrzycha do przebudowy ronda koło Tesco podchodzili z dużym dystansem. Wykonawca zapewniał, że prace zostaną zakończone z końcem wakacji.

- Czekam na zakończenie remontu. Codziennie muszę nadkładać sporo czasu i kilometrów żeby dojechać do pracy - pisał do redakcji pan Jacek, który mieszka na Podzamczu, a pracuje na Piaskowej Górze.

Obecnie dojazd samochodem czy autobusem jest bardzo utrudniony. W okresie wakacyjnym ruch pojazdów w mieście był nieco mniejszy. Nieco mniej mieszkańców przemieszczało się w tym czasie przez ten newralgiczny fragment drogi. Dzisiaj jednak wszyscy z dużą niecierpliwością czekamy na otwarcie drogi. Według najnowszych informacji, jakie można uzyskać w Urzędzie Miasta, nastąpi to 15 września, a nie jak błędnie poinformowaliśmy 15 października, bieżącego roku (za pomyłkę oczywiście przepraszamy).
- Uruchamiamy rondo Tesco i stopniowo zacznie działać, Częściowo kłopoty w tym rejonie się zmniejszą - mówi prezydent Roman Szełemej. - Od środy będzie tu więcej autobusów, lepsze warunki dla młodzieży dojeżdżającej do szkół.

Twoja reakcja na artykuł?

19
32%
Cieszy
5
8%
Hahaha
1
2%
Nudzi
2
3%
Smuci
2
3%
Złości
31
52%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group