Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 3307
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Udany początek ferii z Witoldem

Środa, 15 lutego 2017, 12:45
Aktualizacja: 13:48
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Udany początek ferii z Witoldem
Fot. organizatorzy
Młodzież z Boguszowa–Gorc rozrywkowo rozpoczęła zimowy wypoczynek.

Zabawa karnawałowa została zorganizowana w Centrum WITOLD w ramach zajęć „Pracowni Twórczej na SPĄGU”. Podczas dyskoteki młodzi bawili się przy muzyce, chętnie prezentowali swoje talenty wokalne i akrobatyczne. Dziewczyny przygotowały tort i sałatkę owocową, a chłopcy zadbali o odpowiednią muzykę. Przy dobrej zabawie czas mijał szybko, więc impreza lekko się przedłużyła.

Kolejną propozycją CKK WITOLD na ciekawe spędzenie czasu wolnego była wycieczka do Sokołowska i odwiedziny w „Pracowni Orange”. Instruktorzy ze Stowarzyszenia Filtrator prowadzili tam zajęcia komputerowe z projektowania i druku 3D oraz warsztaty z czerpania papieru. Oba rodzaje zajęć były nową formą dla boguszowskiej młodzieży, a drukarka 3D wywołała u nich nieukrywany zachwyt. Po aktywnym udziale w warsztatach Pracownię wszyscy opuścili z uśmiechem i z pamiątką - samodzielnie wykonaną kartką.

W Centrum WITOLD nie zapomniano o najmłodszych. Specjalnie z myślą o nich zaplanowano bal karnawałowy „W Bajkolandii”, który odbędzie się w piątek 17 lutego w godzinach 16.00-17.30. Impreza ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkie dzieci.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group