Czytających: 9734

Wałbrzych: Udany rewanż

Niedziela, 1 maja 2022, 9:05
Aktualizacja: 9:15
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika udowodnili, że jesienna porażka w Żarowie była jedynie wypadkiem przy pracy.

Górnik przegrał jesienią w Żarowie z miejscowymi Zjednoczonymi 0-3 i była to jedyna ligowa przegrana wałbrzyszan. Mecz rewanżowy w Wałbrzychu był ciekawym widowiskiem, a ekipa Zjednoczonych długo stawiała opór biało-niebieskim. Do przerwy mimo kilku okazji do zdobycia goli mieliśmy bezbramkowy remis. Opór gości został skutecznie przełamany w 58. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Dariusz Michalak. Później nadal stroną przeważającą był Górnik, ale Żarów potrafił się odgryzać. Wreszcie w końcówce spotkania gola po indywidualnej akcji pieczętującego kolejną wygraną Górników zdobył Bartkowiak.

Górnik - Stec, D.Michalak, Smoczyk, Grudziński (62' Nowacki), Korba (62' Rzeszotko), Gorczyca, Krawczyk, Chajewski, Niedźwiedzki, Kopernicki (46' Bartkowiak), Rosicki.