Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2043
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ukradł pół roku temu, teraz go złapali

Wtorek, 17 stycznia 2012, 15:49
Aktualizacja: 15:54
Autor: RED
Wałbrzych: Ukradł pół roku temu, teraz go złapali
Fot. archiwum
Ukradł kosiarki, bo chciał zarabiać kosząc trawniki. Tak tłumaczył się policjantom 17–letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna włamał się do altany i ukradł trzy kosiarki wartości prawie 400zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

16 stycznia 2012 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 17-letniego mężczyznę. Młody mieszkaniec Wałbrzycha podejrzewany był o kradzież z włamaniem do altany ogrodowej. Do włamania doszło na przełomie lipca i sierpnia ubiegłego roku. Sprawca włamał się do altany ogrodowej, skąd ukradł trzy kosiarki wartości prawie 400zł. Na podstawie zebranych materiałów policjanci wytypowali sprawcę tego włamania. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa twierdząc iż chciał po prostu zarabiać na ścinaniu trawy. Jednak kosiarki sprzedał przygodnym ludziom, a pieniądze przeznaczył na własne potrzeby.
O dalszych losach niedoszłego ogrodnika zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group