Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3672
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Unia Pracy zebrała podpisy, ale nie zarejestrowała kandydata

Czwartek, 14 lipca 2011, 17:36
Aktualizacja: 17:52
Autor: RED
Wałbrzych: Unia Pracy zebrała podpisy, ale nie zarejestrowała kandydata
Fot. użyczone
KWW Unia Pracy dla Wałbrzycha zebrał wymaganą ilość podpisów pod kandydaturą Wieńczysława Kłosa, ale nie zarejestrował go w Miejskiej Komisji Wyborczej. Motywy takiej decyzji podane zostały w oświadczeniu, które w dosłownej formie zamieszczamy poniżej.

Wałbrzych dnia 13 lipca 2011 roku

Komitet Wyborczy Wyborców UNIA PRACY DLA WAŁBRZYCHA serdecznie dziękuje wszystkim , którzy zaufali ideałom głoszonym przez Unię Pracy - dziś najdłużej, nieprzerwanie działająca w Polsce partię lewicową - i poparli naszego Kandydata na Prezydenta Wałbrzycha: WIEŃCZYSŁAWA KŁOSA.
Liczymy, że wszyscy Państwo staniecie 7 sierpnia br. do urn wyborczych.
Zapraszamy.

Z zaniepokojeniem przyjęliśmy fakty, które wskazują na ogromne spustoszenie w świadomości, odpowiedzialności i poszanowaniu zasad demokracji niektórych ( na szczęście nielicznych) przedstawicieli społeczeństwa naszego Miasta, spowodowane kupczeniem głosami w jesiennych wyborach samorządowych.
W tych , powtórzonych wyborach zatrudnianie dzieci do zbierania podpisów poparcia bądź przedkładanie list poparcia z nazwiskami , adresami i PESELami osób nieistniejących wskazuje, że pomimo udowodnionego procederu korupcji wyborczej podobna sytuacja wyborczych nieprawidłowości może mieć ponownie miejsce.
W tej sytuacji, mimo, że nasz Komitet zebrał wystarczającą do zarejestrowania naszego Kandydata Wieńczysława Kłosa ilość głosów, postanowiliśmy w tych wyborach wzmocnić siły lewicy i (za Jego aprobatą) odstępujemy od rejestracji.
Jednocześnie zwracamy się z apelem do wszystkich Wałbrzyszan by tak jak my, poparli Mirosława Lubińskiego i oddając na Niego głos dali szansę wałbrzyskiej Lewicy na kontynuację rozpoczętego przed laty dzieła.
To za rządów Lewicy powstała Wałbrzyska Strefa. Rozpoczęto przebudowę przestarzałego systemu komunikacyjnego. Powstał silny ośrodek akademicki. Ludzie mieli pracę, a do lekarza nie czekało się w wielomiesięcznych kolejkach.
Wałbrzyszanie , oddając głos na Mirosława Lubińskiego oddajecie głos na TO co w Wałbrzychu jest dobre i rozwojowe !

WIEŃCZYSŁAW KŁOS

Przewodniczący RO UP Przewodniczący RM UP Przewodniczący KWW Grzegorz Grajeta
MarcinPelc UNIA PRACY dla Wałbrzycha
Marek Szewczyk

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group