Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2571
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W cieniu Górnika...

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 20 lipca 2019, 9:39
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 lipca 2019, 14:15
Autor: red
Fot. red
Napisał do nas czytelnik, który postanowił podzielić się z nami i innymi czytelnikami swoim poglądem na temat piłkarskiego Wałbrzycha.

"Do napisania kilku słów skłonił mnie wczorajszy artykuł, jaki ukazał się na portalu walbrzyszek, a dotyczący modernizacji, napraw bieżących na stadionie Gwarka Wałbrzych. Takie akcje, poszukiwanie sponsorów zawsze pochwalam i uważam, że Gwarek nie tylko w szkoleniu dzieci idzie dobrą drogą. Wiele ciepłych słów mógłbym również powiedzieć o szkoleniu dzieci w akademiach piłkarskich funkcjonujących w naszym mieście, ale tu uważam jest druga strona medalu, bowiem tych szkółek jest zdecydowanie za dużo i często rozmieniają się one na drobne. Nie ma w Wałbrzychu scentralizowanego szkolenia młodzieży, każdy robi to po swojemu, część dzieciaków najbardziej utalentowanych z Wałbrzycha wyjeżdża. To zresztą temat rzeka. Wracając do klubów piłkarskich mających zespoły seniorów. To trochę dobrego mogę powiedzieć również o Podgórzu, bo choć spadło do klasy B, to widać, że tam też są ludzie zaangażowani w klub i robią wiele, by mógł sprawnie funkcjonować. Jeszcze gdyby kibice podczas meczów umieli czasem zachowywać się trochę bardziej kulturalnie, to już całkiem byłbym zadowolony. Zagłębie Wałbrzych cały czas gra i choć nie wróci do lat świetności, to szkolenie młodzieży też tam nie jest złe, choć uważam, że potencjał, historia predysponują ten klub, by kiedyś wrócił choćby na szczebel klasy okręgowej. Czarni Wałbrzych to trochę smutny obraz powoli upadającego klubu, gdzie od lat kilku zapaleńców próbuje tworzyć, szkolić i prowadzić klub, któremu jednak, oprócz garstki podstarzałych kibiców, nikt w Wałbrzychu nie kibicuje. Czarni mieli swój stadion, teraz zostali podłączni na ulicę Dąbrowskiego i trochę to taki niechciany twór. Górnik Nowe Miasto chwali się szkoleniem, choć mogłoby ono być na wyższym poziomie. Seniorzy grają w klasie A i nie sądzę, że szybko wyskoczą do wyższej klasy. Należy przypatrywać się kolejnym rocznikom, bo do pracy w klubie wrócił Włodzimierz Ciołek, a od niego ci młodzi ludzie wciąż mogą się wiele nauczyć. No i na koniec wisieńka na torcie, czy jak to mawia Tomasz Hajto truskwka na torcie, czyli Górnik Wałbrzych. To, co w ostatnich latach zrobili działacze z tym klubem, to woła o pomstę do nieba. Wielki znawca, ekonomista, który był prezesem Górnika w II lidze obejmował klub z około 300 tysiącami zadłużenia, zostawił go z milionowym długiem, a na Radze Sportu tłumaczył, że to była polityka oszczędnościowa klubu, którą on wprowadził. Na litość boską. Kto wybrał tego człowieka na prezesa? Kolejne próby reanimacji, reaktywacji, czy jakby tego nie nazwał - bez powdzenia i oto w roku 2019 wielki były pierwszoligowiec zacznie, jeśli zacznie, rozgrywki w klasie A. Starsi kibice przecierają oczy ze zdumienia, a młodzież nie bardzo (oprócz tych co przyszli pod ratusz) interesuje się losem Górnika. Smutna rzeczywistość wałbrzyskiego futbolu..."

Dziękujemy za tak obszerny list i zachęcamy do wyrażania własnych opinii w tej kwestii w formie komentarzy.

Twoja reakcja na artykuł?

18
53%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
12%
Nudzi
3
9%
Smuci
5
15%
Złości
4
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (92) Dodaj komentarz

~olo 20-07-2019 10:30
Prawda jest bardzo prosta Szełemej dał do zarządu Górnika swoich ludzi którzy całą kasę przekazywali do aqua za boisko, szatnie tip itd. Następnie najprawdopodobniej celowo doprowadzili klub do bankructwa by ten klub zlikwidować . Nie ma Górnika to nie ma problemu . Szełemej pozbył ( jak i tez pozbył się szkół w całych dzielnicach)się bo woli sponsorować starą kopalnie , stawiać barierki wzdłuż całej ulicy Gagarina ( bo swoi skorzystają ) Wydać kasę na głupoty jak zazielenimy miasto ( które całe jest zielone a w środku jest las ) On ma w d... sport ( no ew bieganie z nim to tak ) Miasteczka 10 000 mają 1 lige a miasto 100 000 nie stać na 4 ( czytaj 5 )Nigdy sport w moim mieście nie był tak nisko jak za Szełemeja . I nie mowie tu o komunie wcale
~Srolo 20-07-2019 10:43
do: ~olo (10:30)
Nie martw się twoi koledzy z PiSu już obiecali, że Górnik Wałbrzych będzie potęgą, nawet Badora obiecał nowy stadion. Dlatego czekamy na czyny Badora, Langera etc.
~Canis 20-07-2019 10:46
do: ~olo (10:30)
Stadion po Czarnych to teraz baza transportowa. Zlikwidowany ma być stadion na Podgórzu. Sxełemej wyprzedaje "srebra rodowe" bo nie ma kasy. Po sporcie przyjdzie kolej na inne dziedziny. Szełemej sprawnie tworzy iluzje: szpital jest atrapą szpitala prawdziwego, instalacja do segregacji odpadów na Beethovena też jest atrapą. A lud to.kupuje.
~olo 20-07-2019 10:54
do: ~Canis (10:46)
na całe szczęście Szełemej ma g... do kolei . Jego kumple z PO Chlebowski i spółka próbowali zlikwidować jedyny zakład kolejowy w Wałbrzychu. Poseł Kasia M nic nie pomogła. Ale się udało i tu szacunek do byłego senatora z PO ( okręg Świdnica ) oraz pani poseł Zalewskiej Zakład istniej dzięki nim obu. Masz Rację Szełemej chętnie likwiduje i sprzedaje wszystko tylko nie starą kopalnie
~ 20-07-2019 14:18
do: ~olo (10:54)
No i dzięki temu dyrektor Kolubka ma robotę
~ 20-07-2019 19:29
do: ~olo (10:30)
Olo, napij się zimnej wody, to dobrze wpływa na gorącą łepetynę!!!
~Darek 20-07-2019 10:33
Rzeczowa analiza, do takiego stanu nie doprowadziły wladze miasta jak twierdzą kibole tylko zarząd. Dlatego proponuję, żeby to wesołe towarzystwo protestowało pod oknami zarządu.
~Mariusz 20-07-2019 15:13
do: ~Darek (10:33)
Tyle że to najpierw miasto zmniejszyło dotację przez co zarząd podał się do dymisji a później miasto robi konferencję i obcina dotację całkowicie bo nie ma zarządu. Ale to miasto doprowadziło do tego że zarząd był zmuszony podać się do dymisji!!
~Michał 20-07-2019 11:08
Panie panowie na czorta Prezydentowi Gornik Na nic dla niego to wrzód . Nie moze poszpanowac O na bieganiu z nim to tak szpan jest no i na to kasa jest Na starą kopalnie kasa jest bo tu jest szpan. Olo masz rację to było celowo działanie Wstyd miasto 100 tys nie stac na 4 lige .I nie pierd..e głupot ze to wina zawodników To wina zarządu z namaszczenia doktorka pod jego patronatem
użytkownik facebook 20-07-2019 11:22
I tu ma czytelnik rację byłem pod ratuszem smutne to jest ze los Górnika Wałbrzych spotkał smutny koniec tylko dlaczego nikt nie rozliczy prezesa który narobił te długi najlepiej rozwiązać klub i po problemie
użytkownik facebook 20-07-2019 12:03
dlaczego go nikt nie rozliczy ? No, bo ma układy.
użytkownik facebook 20-07-2019 12:33
Magdalena Markiewicz Rybińska dokladnie
~Gorzkie słowo 20-07-2019 11:29
Powiedzmy szczerze, nie ma graczy dobrych, nie ma zarządu dobrego, więc nie ma pieniędzy, nie ma zainteresowania sponsorów. Sponsor nie zainteresuje się czymś co funkcjonuje na papierze i nie ma z tego perspektyw fizycznych. Mała aktywność społeczna interesująca się klubem, czyli garstka osób chodząca na mecze, która zasila w małym stopniu biletami budżet klubiku. Ilu ludzi boi się pójść na mecze ? bo po co pójdą patrzeć na zadymy ? Druga sprawa upolitycznienie rzekomo ratujących kub, to ludzi odpycha od pomocy i bycia za klubem. Jak się czyta, czy słucha manipulujące wypowiedzi polityczne zwolenników PiSu, to się robi nie dobrze. ( Niestety, albo się pomaga kubowi, albo pomaga się PiSowi ) Byłem pod ratuszem z kibicami dosłownie 15 minut, jak grupka zaczęła wygadywać polityczne eseje, tak zabrałem się stamtąd.
~PiS 20-07-2019 11:44
Nie czytajcie tych komentarzy, głosujcie na PiS, a będzie reaktywacja Górnika Wałbrzych. DAMY RADĘ.
~Piotr 20-07-2019 12:00
Nie zwalajcie winy na zarzad Bo zarzad robil to im kazal ten co ich tam wsadzil Czyli prezydent miasta Oni celowo doprowdzili klub do upadku. Doktorek ich tam wsadzil wykonalu jego POlecie
~Mariusz 20-07-2019 12:05
Tylko że długów narobił jeden nieodpowiedzialny prezes, notabene mianowany z poparciem miasta. Nowy zarząd w dwa lata zniwelować dług o prawie milion złotych!! Wszystko miał dogadane z miastem i nagle bez powodu miasto obcielo dotacje!!! Tak więc miasto oszukało również wszystkich ludzi którzy zainwestowali swoje pieniądze w akcje #razem dla Górnika. A władze miejskie same zachęcały do kupna karnetów cegielek z Panem Szelemejem i Glapinskim (Rafał dlaczego?) na czele!!! Jako kibic i darczyńca czuję się przez władze miejskie oszukany!!!
~Mateusz 20-07-2019 12:20
do: ~Mariusz (12:05)
Jesteś śmieszny, miasto nic nie na do tego parszywego stowarzyszenia o nazwie Górnik Wałbrzych. Nikt nie popierał z miasta tych panów. A piłkarze też popierani przez miasto, że nie chcieli grać tylko balować. I jak czytam komentarze, że Górnik to wizytówka miasta to jest żart i to ponury. Banda kiboli pod wpływem alkoholu. Precz z miasta.
~Mariusz 20-07-2019 13:19
do: ~Mateusz (12:20)
Dyskusja z Tobą nie ma sensu skoro nie masz pojęcia o czym piszesz, podaj mi adres email to Ci prześlę zdjęcia rady miasta z cegiełkami i poparciem akcji #razemdla Górnika, i nie jestem kibolem tylko kibicem chodzący na mecze wałbrzyskich klubów, dokladajac się tym samym do ich budżetów.
~Mateusz 20-07-2019 13:28
do: ~Mariusz (13:19)
Słuchaj kibolu, prezydent, radni, posłowie popierali akcję czyli zależało im ma klubie czy nie. Mieli grać w 3 lidze, skoro spadli to do widzenia na zawsze.
~Mariusz 20-07-2019 13:33
do: ~Mateusz (13:28)
Nie znasz mnie to dlaczego piszesz do mnie kibolu? Nawet nie wiesz ile mam lat gowniazu!! Popierali w kampanii wyborczej i wyobraź sobie że ja na nich głosowałem a teraz co? Bez powodu zmniejszyli dotacje!!!
~Mateusz 20-07-2019 14:02
do: ~Mariusz (13:33)
Widzisz człowieku, nie ma zarządu nie ma dotacji. Z tego co wyczytałem to zarząd ma się ponownie powołać i za pewne dotacja będzie, a wtedy do odszczekasz te brednie.
~Mariusz 20-07-2019 14:31
do: ~Mateusz (14:02)
Głupoty piszesz, nie mówię o całkowitym cofnięciu dotacji ale o zmniejszeniu już przyznanych co było powodem podania się zarządu do dymisji!!! Niestety nie jesteś zorientowany w temacie a zabierasz głos!!!
~Piotr 20-07-2019 12:48
do: ~Mariusz (12:05)
Racja sam prezydent namawial do kupna cegielek Ja dalem 50 zl Kasa zebrana nagle miasto mamy was w d... Gdzie moje 50 zl kto ukradl
~ 20-07-2019 13:04
do: ~Piotr (12:48)
Nikt ci 50zl nie ukradł mogłeś wykorzystać karnet podczas rundy wiosennej.
~Mariusz 20-07-2019 13:24
do: ~ (13:04)
Akcja nie polegała tylko na kupnie karnetu na jedną rundę ale na ratowaniu klubu!!! Wielu ludzi wpłaciło więcej pieniędzy niż koszt karnetów a miasto zmniejszyło wysokość dotacji i dziwią się że zarząd podał się do dymisji!!!
~Kamil 20-07-2019 12:30
Nie dziwi was ze jedyne tzw rozrywki sponsorowane przez miasto to :biegaj z prezydentem, lato w starej kopalni i wszystko co jest związane z doktorkiem Każda inna jest niszczona On nie cierpi konkurencji wszystko w miescie musi byc związane z nim Cokolwiek sie robi nawet kto inny to zawsze on on i tylko on Ten facet to dyktator byl rozkaz zniszczyc klub rozkaz wykonany No gdyby kibice na kazdym meczu śpiewali pieśni pochwalne to by była liga
~ 20-07-2019 14:32
do: ~Kamil (12:30)
Chyba o Kaczyńskim piszesz, ciulu.
~żal.pl 21-07-2019 12:04
do: ~ (14:32)
Gość pisze o twoim Bogu Romanie, wypnij się niech cię Romek....:)))) lubisz to
~Żal 20-07-2019 12:43
To nie kibice a kibole którzy prócz wyzwisk nie potrafią złożyć zdania.
~Jaś 20-07-2019 12:54
Poprzedni prezes narobił długów i zniknął. To był człowiek Szelemeja. A teraz prezydencik mówi że jest zarząd zły itd.. Śmiech na sali. Swoimi wyboremi i brakiem konsekwencji prezydent w oczach walbrzyszan upadł bardzo nisko. Wierzę że kolejny za punkt honoru postawi sobie wprowadzenie Górnika na szczebel centralny. Z głową i dlugofalowo. Glapa-Klapa. Tylko Górnik!
~Do Mateusz 20-07-2019 12:57
Jesteś lamusem zwykłym Januszem. Gdyby nie komentarze to byś nie wiedział że żyjesz.
~ 20-07-2019 13:28
Może trzeba zorganizować ankietę na jednym z portali społecznościowych tak jak to miało miejsce ws basenu odkrytego i wtedy okazałoby się czy Górnik jest potrzebny jako reprezentant naszego miasta na wyższym szczeblu.Widzielibyśmy jak wałbrzyszanie reagują na ten problem. Okazałoby się jak wiele ludzi jest przeciw. Myśle że garstka.
~Do zarządu 20-07-2019 13:32
Oddajcie mi moje pieniądze. Proszę o rozliczenie się i pokazanie ile nasz klub ma długu?
~Mariusz 20-07-2019 13:38
do: ~Do zarządu (13:32)
Nie jestem z zarządu ale z 1.300.000zl. Długu zostało 300.000tys. Około milion długu zostało zredukowane. Jeszcze jakieś pytania?
~Torba 20-07-2019 22:22
do: ~Mariusz (13:38)
To na czym polega problem ? Skoro wypracowali 1 mln w zeszłym roku to chyba mogą wypracować i w tym... a płaczą żenie będą mieli... 70 tys na spłatę raty.
~Mariusz 21-07-2019 11:00
do: ~Torba (22:22)
A no właśnie, jak miasto dotrzymywało słowa to klub mógł działać i jednocześnie spłacać zadłużenie ale miasto bezpodstawnie zmniejszyło wcześniej uzgodnioną dotację i to uniemożliwia normalne funkcjonowanie klubu. I chodzi o takie niskie kwoty jak 70 tyś., niektórzy chyba myślą że miasto pompowało w Górnika jakieś miliony.
~poseł 20-07-2019 13:36
Już jesienią tego roku zaczynamy budowę stadionu. Dlaczego was wyzywaja od kiboli. Kochani kibice Górnika Wałbrzych trzymajcie się.
~owszem 20-07-2019 14:06
do: ~poseł (13:36)
Ładnie 7 komentarzy i za każdym razem udaje kogo innego się. To stan choroby już jest.
użytkownik facebook 20-07-2019 13:47
Co za kretyn zadluzonemu klubowi , który z glebokiego mln. zadluzenia podnosi sie , wspierany m.in. dotacjami ludzi w ubiegłym i obecnym roku zmniejsza dotacje z miasta, cofa stypendia dla piłkarzy a także stosuje wysokie opłaty za użytkowanie w obiektach miejskich...
~CWKS LEGIA 20-07-2019 14:05
Kiedyś z wami przegraliśmy jak wasz klubik był w 1 lidze bo nie było ekstraklasy, pracowałem wtedy na delegacji w kopalni, zawsze wam źle życzyłem. Dzisiaj jestem szczęśliwy. Tylko LEGIA.
~owszem 20-07-2019 14:06
do: ~CWKS LEGIA (14:05)
TROL
~ 20-07-2019 15:08
do: ~CWKS LEGIA (14:05)
Debil
~ 20-07-2019 14:29
A nie zastanawialiście się nad tym, że poza garstką bezzębnych nikt waszego Górnika zwyczajnie i po prostu nie lubi? Sam jestem przedsiębiorcą, ale w życiu nie dam złamanego grosza na wasz klub. Fałszujecie historię, dorabiacie ideologię i tradycję. Górnik nie gra od 1992 roku, a to teraz to KP Wałbrzych tylko ze zmienioną nazwą. Przecież macie juz w planach zastąpienie Górnika Nowe Miasto. Skiba się wygadał. Nie szanujecie innych klubów z tego miasta, pisząc Jedno miasto, jeden klub. Gdzie szacunek do Czarnych, którzy są najstarszą grającą nieprzerwanie drużyną w Wałbrzychu? Gdzie szacunek do Zagłębia, mającego większy dorobek sportowy i też starszego od Górnika? Gówno dostaniecie, a nie kasę. Więcej pokory i na kolana.
~Mariusz 20-07-2019 14:48
do: ~ (14:29)
Skoro jestes przedsiębiorca i masz jakieś wyimaginowane żale do Górnika to dlaczego nie sponsorujesz Zagłębia?! Zacznij sponsorować, im więcej pieniędzy w Wałbrzyskim sporcie tym większa szansa że się kiedyś wreszcie odbuduje!!!
~ 20-07-2019 14:59
do: ~Mariusz (14:48)
Zagłębie już ma sponsora, ale w sumie podsunąłeś mi dobrą myśl. Może z moją pomocą pójdzie chłopakom trochę lepiej? Zasługują na to na pewno bardziej niż Górnik
~Mariusz 20-07-2019 15:07
do: ~ (14:59)
Mają sponsora a grają tylko w A klasie!? Ale brawo sponsoruj!! Tyle że ty nie przedsiębiorca tylko zwykły hejter jesteś!!
~ 20-07-2019 15:14
do: ~Mariusz (15:07)
Problem w tym, że Górnika nie ma teraz w żadnej klasie :)
~Mariusz 20-07-2019 15:24
do: ~ (15:14)
I Ciebie to cieszy!? Jako Walbrzyszanin "gratuluję" postawy!!
~..... 20-07-2019 15:46
do: ~Mariusz (15:24)
Nie każdy walbrzyszanin jest kibicem piłki nożnej i nie każdy walbrzyszanin musi się z piłką utożsamiać
~ 20-07-2019 15:47
do: ~Mariusz (15:24)
Niezmiernie. Bo karma właśnie wróciła.
~Mariusz 20-07-2019 16:21
do: ~..... (15:46)
Jasne, piłka mnie nie interesuje ale nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście. Żałosne.
~Mariusz 20-07-2019 16:23
do: ~ (15:47)
Idąc tym tropem tą jaką karmę musiałoby mieć Zagłębie. Typowy hejt, zero merytoryki z twojej strony człowieku.
~ 21-07-2019 10:19
do: ~Mariusz (16:23)
I to jest twój problem, Mariusz. Widzisz świat zero-jedynkowo. Na każde złe, choć prawdziwe, szczere i zasłużone słowo na Górnika, ty odpowiadasz zaraz, "bo Zagłębie to, tamto, sramto." Wbij sobie do swojej kaesiackiej łepetyny, że nie trzeba być thoreziakiem, aby krytykować Górnika. Jest tu w mieście masa klubów, a jeszcze więcej mieszkańców, którzy mają w dupie Zagłębie, a wkurwia ich przede wszystkim marnowanie miejskiej kasy na tego pasożyta z Ratuszowej. Nie jestem thoreziakiem, ale i tak tego nie ogarniesz.
~Mariusz 21-07-2019 10:54
do: ~ (10:19)
To jest artykuł o Górniku i nigdy bym nie wspomniał o Zagłębiu gdyby nie wypociny jakiegoś rzekomego przedsiębiorcy, pisząc o Zagłębiu odnosiłem się tylko do jego tekstu i poźniejszych odpowiedzi. Moim problemem nie jest Zagłębie ale niezrozumiały hejt na Górnika.
~Mariusz 21-07-2019 11:10
do: ~ (10:19)
Słucham, na co twoim zdaniem powinna być przekazywana kasa z budżetu która do tej pory była przeznaczana na szkolenie młodzieży oraz promocję miasta przez sport ? Nie mówią tylko o piłce ale o sporcie w Wałbrzychu w ogóle?
~ 22-07-2019 8:08
do: ~Mariusz (11:10)
Na kobiecą ekstraklasę. Pora włączyć się do walki o mistrzostwo
~owszem 20-07-2019 20:04
do: ~Mariusz (15:07)
Gdyby miasto dawało tyle kasy co Górnikowi rok w rok to by na pewno byli dużo wyżej a Górnik kasę miał mimo to ciągle mało, dla mnie to defraudacja kasy poprzez niegospodarne zarządzanie środkami i brak inicjatywy aby pozyskać sponsorów.
~Thorez 21-07-2019 1:57
do: ~Mariusz (15:07)
Bo My nie żebramy
~~ 20-07-2019 21:00
do: ~ (14:29)
I tu się z Tobą zgodzą 100 %racji i pozdro dla normalnych
~ 20-07-2019 14:39
I dlaczego puchary Górnika sa nie w klubowej gablocie tylko u Michalaków na Poniatowie?
~marcin 20-07-2019 16:14
najgorsze co mogło spotkać sport w Wałbrzychu to Szełemej . W moim mieście jedyny sport o który miasto dba i dotuje to tzw. bieganie z Szełemejem Tyle w temacie
~Adaś 20-07-2019 16:21
do: ~marcin (16:14)
Tylko zobaczysz 18 sierpnia ile osób będzie biegać, i możesz sobie to porównać z kibolami Górnika. Wynik jest oczywisty. Klub Górnik Wałbrzych nie istnieje od 1992 roku.
~Gorzkie Słowa 20-07-2019 16:25
do: ~marcin (16:14)
Już widzę jak zostaje prezydentem Zyska z PiSu i gra na boisku w piłę za piłkarzy. Zamiast kasy na inwestycje, drogi, budynki daje kase wszystką na piłkarzy którzy mają problem z graniem w piłę.
~JEST SZANSA 20-07-2019 16:26
Proszę kibiców o włączenie TVP 1, jest szansa Kaczyński do swojej tzw. piatki dodał kolejny plus, ratowanie Górnika Wałbrzych. I to są piękne informację, chce się żyć.
~Mariusz 20-07-2019 17:21
do: ~JEST SZANSA (16:26)
Zmiescisz w swojej pustej głowie że nie będąc zwolennikiem PISu można być kibicem Górnika. Najgorsze co można zrobić to mieszać sport z polityką.
~Fan Asi 20-07-2019 17:05
Asia miała rację, nie ma 9órnik, miód na Moje serce
~Zaproszenie na debatę 20-07-2019 18:01
Co Was tak boli ? To ,że ta grupa ludzi ma pasję związaną ze sportem ? Że mają zasady i przy grze podwórkowej trwają przy klubie ? Że nie są kibicami sukcesu i nie biegają na sezonowe drużyny ? To są ludzie z zasadami a że to grupa to walczą za zasady , spotykają się strzelą piwo coś nieprawdopodobnego .... a jeśli macie ochotę na debatę to zabierzcie grupę i spotkajmy się celem merytorycznego przedyskutowania różnic w poglądach ;)
~Zdziwiona 20-07-2019 18:11
do: ~Zaproszenie na debatę (18:01)
A co Ty wiesz o klubie ? Jesteś księgowym? Masz wgląd do faktur, kontraktów etc ? Jeżeli nie to wypowiadasz się jako kibol, który bez piwka nie jest już odważny.
~Mariusz 20-07-2019 18:45
do: ~Zdziwiona (18:11)
Wiesz więcej o klubie? To podziel się z nami swoją wiedzą... tylko konkrety!!!
~Zaproszenie na debatę 20-07-2019 19:06
Zdziwiona dawaj na debatę - nie pije alkoholu - nie wszyscy ludzie są tacy jak twoje najbliższe otoczenie :)
~Zdziwiona 20-07-2019 20:35
Pokazaliscie na waszym fb co to merytoryka. Dobranoc
~Bobi 20-07-2019 20:48
Ile karnetów sprzedaliscie? Ile dla górnika zrobiliście... Wielcy kibice frekwencja na meczu 100 osób
~Zaproszenie na debatę 20-07-2019 20:56
100 osób to i tak o 99 osób więcej niż największa grupa w jakiej się kiedykolwiek znajdowałeś bobi . Zdziwiona nie mam fb nie wszyscy są tacy jak twoje najbliższe otoczenie ( pijące alkohol dzieci Facebooka .... :)
~sap 20-07-2019 20:58
Wielbicielom KP Górnik Wałbrzych proponuje stawić się na następne Walne Zebranie Członków Klubu i w końcu zrobić porządek. Wypowiadać się w necie każdy potrafi a zabrać się do pracy dla piłkarskiej społeczności to nie ma komu... Gdybyście tak działali dla dobra klubu jak pienicie się necie to mogłoby coś z tego się urodzić. Wiec do roboty i za parę lat może coś uda się stworzyć pozytywnego. Czego Wam życzę!
~ 21-07-2019 10:25
do: ~sap (20:58)
Jasne, debata z tępakami oderwanymi od pługa. O tym, że swego czasu potrafili bić swoich piłkarzy już nikt nie wspomina? Ale nic to, Juraszek pamięta.
~Rikitiki 21-07-2019 0:15
To gdzie będzie grał KS Górnik Dotacja Pasożyt Wałbrzych?
~Thorez 21-07-2019 2:04
Zawsze Ponad Wami!!! Pasożyty
~. 21-07-2019 2:08
Dawać, wywiesić transparent, Nigdy więcej w 4 lidze ha ha ha ha
~... 21-07-2019 2:44
1992 rok RIP ks 9órnik
~Kultura 21-07-2019 10:41
Jestem ciekawa ile z tych kibiców Górnika co byli pod i w ratuszu w ostatnim roku odwiedzili teatr, filharmonię, a może ktoś przeczytał chociaż jedną książkę. Odpowiedź patrząc po komentarzach jesy prosta może 10 osób zajrzało do programu tv, ale czy zrozumieli tekst to wątpię.
~Mariusz 21-07-2019 11:17
do: ~Kultura (10:41)
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo mógłbyś się zdziwić. A ile razy ty odwiedziłeś którykolwiek stadion w Wałbrzychu czy halę ?
~Czy leci z nami pilot? 21-07-2019 17:14
"... bowiem tych szkółek jest zdecydowanie za dużo i często rozmieniają się one na drobne." Człowieku czy Ty jesteś normalny pisząc takie wysrywy? Im więcej tym lepiej, ma być konkurencja, podnoszenie poziomu szkolenia dla tych dzieci. Co Ty liczysz że będą dwie szkółki w mieście? Zobacz ile szkółek jest np we Wrocławiu.
~Pytanie 21-07-2019 20:51
Szkółki dla dzieci ... ile z dzieci z tych szkółek zrobiło karierę nawet na poziomie 2 ligi ? Można prosić o jakieś przykłady - tak na poważnie .
~:) 22-07-2019 11:33
Może dobrze się stało. Czasem trzeba, zburzyć, popalić, wygrqbic, by na tym nowe powstało.
~srodmiescie 22-07-2019 12:00
mieszkam tu od urodzenia to duuuży kawał czasu.Nie będę wspominać jak za moich dziecięcych lat było na stadionach i wokół nich i z jaką przyjemnością chodziło się na mecze,to były wesołe spotkania.A teraz???? zgroza??? tak. I ma rację ten kto mówi że nie piłką sport żyje.Jest więcej ludzi interesujących się innym rodzajem sportu.A Górnik to już powinna być przeszłość i interesuje tylko starych pryków którzy mają nostalgię i krótką pamięć i trochę tych co im się marzy że dostaną się do zarządu i będą ważni bo inaczej są nikim.
~Do MaJas 22-07-2019 13:54
Jakacki, Bubnowicz, Morawski, Szelemej grabarze Górnika!
~ 22-07-2019 22:51
do: ~Do MaJas (13:54)
A co z Michalakami? Oddali puchary?
~ 22-07-2019 19:11
:) faktycznie może i dobrze , może nowe będzie lepsze . Tylko nowe kluby to takie śmieszne twory bez historii , duszy , wspomnień . Podbeskidzie nigdy nie przebije BKSu , Termelica nie podbije Małopolski itd . Bez historii nie ma fanatyzmu tylko polityka sukcesu .
~Fryzjer z Rynku 30-07-2019 17:57
Orly do boju ! Czy starsze pokolenie pamieta ten okrzk na stadionie na Nowym Miescie?To byly dobre czasy mimo komuny!
~Zoltar 3-08-2019 18:56
Na Zagłębiu krzyczano tak 15 lat wcześniej. Więcej kasy dla Zagłębia !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group