Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 5291
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: W dbałości o seniorów

Środa, 21 października 2020, 12:42
Aktualizacja: 13:44
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: W dbałości o seniorów
Fot. organizatorzy
Koronawirus sprawił, że niemal każda dziedzina naszego życia musiała ulec zmianie. Sytuacja, w której obecnie się znaleźliśmy, jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych, które są najbardziej narażone na działania wirusa.

W trosce o bezpieczeństwo, zaplanowane spotkania oraz zajęcia praktyczne dla Seniorów w Centrum Kulturalno-Kongresowym Witold w Boguszowie-Gorcach, muszą ulec zmianie, aby nie narażać seniorów na zagrożenia związane z epidemią.
- Nie odwołujemy ich, lecz przenosimy na płaszczyznę on-line. Naszych ekspertów z dziedzin, takich jak m.in Prawo czy Fizjoterapia będzie można obejrzeć oraz posłuchać na naszej stronie facebookowej. Dodatkową atrakcją nieodbywającą się drogą internetową, będzie wycieczka piesza wraz z Grupą Biegową Dzikowiec oraz WOKER Warsztaty, która uatrakcyjni Dni Seniorów. Wędrówka na świeżym powietrzu będzie świetną okazją, aby aktywnie i bezpiecznie spędzić czas wolny - mówią organizatorzy zajęć dla seniorów.

Krzysztof Kumorek, pełniący obowiązki Burmistrza, zachęca mieszkańców, aby w trudnych chwilach nie pozostawali sami. Młodszych członków rodziny prosimy o pomoc seniorom w uczestnictwie on–line, tak aby mogli korzystać z zajęć. Pamiętajmy przy tym o środkach bezpieczeństwa na co dzień. Nośmy maseczki, zakładajmy jednorazowe rękawiczki i pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego dystansu.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group