• Czwartek, 12 grudnia 2019
  • Godz. 9:55
  • Imieniny: Adelajdy, Ady, Aleksandra, Dagmary, Konrada
  • Czytających: 2295
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W Invest Parku też pamiętali o Mikołajkach

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 9 grudnia 2011, 16:44
Aktualizacja: 16:45
Autor: opr. PAW
Fot. WSSE Invest Park
Z okazji Świętego Mikołaja przedstawicielki Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z Wiceprezes Lidią Jarmołowicz na czele wcieliły się w rolę Śnieżynek, by rozdać upominki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Wałbrzychu.

Zabawki, słodycze oraz niezbędne artykuły codziennego użytku trafiły do Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka oraz do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu. Były to chwile radości i wzruszeń. Czas spędzony w tych miejscach zaowocował nowymi pomysłami współpracy, a zarazem pomocy dla Domów Dziecka w Wałbrzychu.

Przedstawiciele Invest-Parku odwiedzili też Kościół Św. Jerzego na Białym Kamieniu. Z okazji Mikołajek, dzięki wsparciu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zostały rozdane paczki dla najbardziej potrzebujących dzieci z Białego Kamienia i okolic. W zamian za świąteczne prace plastyczne, rysunki i malunki dzieci otrzymały od Świętego Mikołaja torby wypełnione słodyczami.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~benkmen 9-12-2011 23:16
Kiedyś starosta przebrał się za Juliusza Cezara, a v-ce szefowa za Śnieżynkę. Mój sąsiad "Dziesiona" natrętnie się mnie pyta , czy ta Śnieżynka jest zawsze dziewicą. Hmm.. Pytanie sobie wymyślił.
~R. 10-12-2011 12:36
tak, tak - PijaR bardzo ważny - od jakiegoś czasu nowy zarząd bardzo stara się zatrzeć złe wrażenie ale rozdawanie cukierków nic nie pomoże - za rok, dwa okaże się co nowa ekipa naprawdę zdziałała i ilu inwestorów pozyskała - niestety nie spełniły się nadzieje niektórych, że po wyborach obie panie wylecą ze strefy tak wiec na fachowców przyjdzie jeszcze poczekać.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group