Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2678
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Świebodzice: W Świebodzicach lato pełne atrakcji

Wtorek, 26 czerwca 2018, 15:31
Aktualizacja: 15:33
Autor: red
REGION, Świebodzice: W Świebodzicach lato pełne atrakcji
Fot. organizatorzy
Wakacje rozpoczęte, przed dziećmi i młodzieżą dwa miesiące odpoczynku i wakacyjnych wyjazdów. Ale także i ci, którzy pozostaną w trakcie lata w Świebodzicach, nie będą mieli powodów narzekać na nudę. Miasto przygotowało wiele atrakcyjnych wydarzeń, cyklicznych zajęć i otwartych spotkań dla wszystkich mieszkańców.

Od 2 lipca startują bezpłatne zajęcia i warsztaty w Miejskim Domu Kultury, 8 lipca zapraszamy całe rodziny na Bubble Day, czyli puszczanie gigantycznych baniek w Parku Miejskim. Kolejny weekend, czyli 15 lipca, to bardzo widowiskowa i przyciągająca mieszkańców impreza - VI Międzynarodowy Konkurs Powożenia Tradycyjnego im. Księżnej Daisy von Pless, już po raz trzeci próba terenowa będzie się odbywać w świebodzickim Rynku.

22 lipca to Dolny Śląsk Tour – wyścig rowerowy etap III o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice.

Sierpień odbywać się będzie pod znakiem wesołych niedziel dla najmłodszych w Parku Miejskim – cyklicznie będziemy się spotykać na zabawach z klaunami, szczudlarzami, a na finał oczywiście największa impreza plenerowa, czyli Piknik Lotniczy – 25-26 sierpnia.

Równolegle odbywać się będzie mnóstwo wydarzeń sportowych, jak co roku będzie zumba i joga w Parku Miejskim, turnieje koszykówki ulicznej, piłki plażowej, ręcznej i nożnej (obiekty OSiR) i szalone piątki z dmuchańcami w parku – przez cały lipiec i sierpień.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group