Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2933
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: W ten weekend 6. urodziny Galerii Victoria

Wtorek, 11 października 2016, 8:32
Aktualizacja: 12:17
Autor: red
Wałbrzych: W ten weekend 6. urodziny Galerii Victoria
Fot. organizatorzy
Już 16 października Centrum Handlowe Galeria Victoria świętować będzie swoje szóste urodziny.

Wkrótce upłynie szósty rok od dnia otwarcia największego w mieście centrum handlowego. Jak co roku, z tej okazji Galeria Victoria szykuje imprezę urodzinową, na którą zaprasza wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolicy. Jak zawsze na gości będą czekać niezwykłe atrakcje, potężna dawka dobrej muzyki, przepyszny tort, efektowny pokaz laserowy oraz fantastyczne nagrody!

Galeria swoje urodziny świętować zacznie już w sobotę, 8 października. Tego dnia ruszy gra zręcznościowa, w której na wszystkich uczestników czekają cenne nagrody, w tym aż 6 nagród głównych tj. voucher na dowolną wycieczkę w biurze podróży o wartości 3 tysięcy złotych; telewizory, tablety oraz całą masę nagród gwarantowanych za udział w zabawie. W konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy klienci, którzy w w terminie od 8 do 16 października zrobią zakupy na kwotę powyżej 50 zł brutto w Galerii Victoria. Przedstawiony dowód zakupu, który spełni wymagania regulaminowe, będzie upoważniał klientów do walki o cenne nagrody.

Wielkie świętowanie oraz finał zabawy odbędzie się w niedzielę, 16 października. Już od godziny 13:00 rozpoczniemy wspólną zabawę w strefie animacji. Udział wziąć w niej będą mogły całe rodziny, jak i same dzieci. Na odwiedzających czekać będzie m.in. aleja krzywych zwierciadeł, ścianka do zdjęć dla całej rodziny, kilka godzin wspólnej energicznej zabawy! Darmowa wata cukrowa oraz kącik DIY (do it yourself), czyli kącik własnoręcznie przygotowanej biżuterii.

Atrakcje na scenie zaczynamy o 15.00, a na niej wystąpi iluzjonista Piotr Szumny, z pokazami małej i dużej magii! Zagwarantuje wszystkim sporą dawkę emocji, podczas jego pokazów nie ma miejsca na nudę i monotonię. Jego niepowtarzalny styl i doświadczenie sceniczne plasują Piotra w ścisłej czołówce zawodowych iluzjonistów polskich.

Atrakcją wydarzenia będzie również premiera FitQuest – absolutnie innowacyjnego urządzenia do pomiaru sprawności organizmu, które właśnie pojawiło się w klubie CityFit. FitQuest to światowa rewolucja w zakresie pomiaru rezultatów treningowych, wykorzystywana m.in. przez profesjonalnych sportowców oraz w rekrutacji do armii brytyjskiej. 4 minuty i 5 prostych ćwiczeń pozwala na określenie 8 kluczowych wskaźników (siła, balans, wytrzymałość itd.), które następnie sprowadzane są do jednej cyfry „fitnessowego IQ”. Będą także sprawnościowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Koncertowy finał 6. Urodzin Galerii Victoria uwieńczy koncert MARGARET – znana m.in. z takich hitów jak “Hearbeat”, “Cool Me Down”, “Wasted”, czy choćby megahit “Thank You Very Much”. Jej płyta “Add the Blonde” pokryła się platyną, a sama otrzymała prestiżową nagrodę MTV Europe Music Awards, Kids Choice Awards, czy Eska Music Awards. Wisienką na torcie będzie efektoeny pokaz laserów, który zakończy obchody 6. Urodzin Galerii Victoria. Całą imprezę poprowadzą: Agnieszka Kaczorowska - tancerka i aktorka oraz Marcin Dworak prowadzący Radia Eska.

- Szósty rok działania Galerii Victoria był bardzo udany. Powitaliśmy nowych Najemców m.in. TK Maxx, w którym aktualnie trwają prace budowlane, oraz CityFit, największy klub fitness w regionie oraz notujemy stały wzrost odwiedzalności. Przez sześć lat funkcjonowania obiektu, zgodnie z hasłem „Moja, Twoja, Nasza”, udało nam się stworzyć w Galerii Victoria nie tylko doskonałe miejsce do robienia zakupów, ale również sprawić, aby nasi Klienci z chęcią spędzali tu wolny czas w kinie lub ulubionej kafejce. Mieszkańcy Wałbrzycha nie tylko chętnie odwiedzają nasze centrum handlowe, ale też aktywnie uczestniczą w imprezach organizowanych przez Galerię Victoria i to m.in. dla nich podjęliśmy decyzję o organizacji zbliżających się urodzin z udziałem celebrytów takich jak Margaret czy Agnieszka Kaczorowska. Korzystając z okazji, serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania szóstych urodzin Victorii – mówi Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group