Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 2367
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”

Sobota, 5 września 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:14
Autor: opr.red.
Wałbrzych: „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”
Fot. użyczone
Wałbrzyscy policjanci chcieli by zachęcić Państwa na oddania swojego głosu na ogólnomiejski projekt Wałbrzyskiego Budżetu Partycypacyjnego 2016 pod tytułem: „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Wałbrzychu, przez zakup 12 radiowozów z napędem elektryczno–benzynowym.

Projekt został złożony przez mieszkańców Wałbrzycha i zyskał poparcie Policji. Bezpieczeństwo jest dobrem publicznym, z którego istnienia zdajemy sobie sprawę dopiero w momencie jego zagrożenia. Wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie naszych bliskich, nas samych, mienia prywatnego i społecznego. Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci były chronione przed dilerami narkotyków. Mieszkańcy Wałbrzycha chcą, aby coraz piękniejsze parki, skwery i place zabaw służyły ludziom zgodnie z ich przeznaczeniem.
Oddając głos na projekt „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”, zapewnicie Państwo realny wzrost poziomu bezpieczeństwa w mieście.

Poza tym zakup radiowozów z napędem elektryczno – benzynowym będzie precedensem w skali kraju. Będziemy pierwszym miastem w Polsce, gdzie Policja wpisze się w idee ochrony środowiska naturalnego, gdzie będą używane ekologiczne samochody.
Swój glos można oddać osobiście w Urzędzie Miejskim i w każdej jednostce Policji na terenie Wałbrzycha. O Kartę do głosowania można również poprosić swojego dzielnicowego. Posługując się zdobyczami techniki można zapoznać się z projektem w Internecie i zagłosować wchodząc na stronę internetową Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. KARTA DO GŁOSOWANIA PROJEKTY OGÓLNOMIEJSKIE „Wałbrzyski Budżet Partycypacyjny 2016 ”

Jeszcze raz gorąco zachęcamy Państwa do głosowania na projekt „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”.

Policjanci garnizonu wałbrzyskiego

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group