Poniedziałek, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2793
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych wygrał wirtualny spacer

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 21 kwietnia 2010, 8:26
Aktualizacja: 8:26
Autor: DK
Fot. red
Mimo iż tuż za podium, to i tak z nagrodą. Wałbrzych zajął 4. miejsce w konkursie „Moje Wirtualne Miasto”.

Firma Vtoru.pl zajmuje się realizacją Wirtualnych Spacerów po miastach, w formie prezentacji multimedialnych, powstających z panoram sferycznych. Cztery miesiące temu, portal ten ogłosił konkurs dla urzędów miasta i gmin, w którym wartość głównej nagrody wyniosła aż 46 tys. zł.

Otrzyma ją miasto Łódź, na które za pośrednictwem strony: http://www.mojewirtualnemiasto.pl/ zagłosowało najwięcej mieszkańców. Drugie miejsce zajął Poznań, a trzecie Ruda Śląska. Wałbrzyszanie, pomimo szerokiej akcji promocyjnej w mediach i na plakatach, nie oddali dostatecznie dużej ilości głosów, by zapewnić sobie podium. Dlatego nasze miasto uplasowało się na czwartym miejscu.

Mimo to i tak można mówić o sporym sukcesie - udało nam się pokonać ponad 200 innych miast z całej Polski i wygrać Wirtualny Spacer złożony ze 100 panoram o wartości 12 tys. zł. - Biuro Promocji Miasta dziękuje wszystkim, którzy przez cztery miesiące głosowali na nasze miasto - mówi Ewa Frąckowiak, rzecznik prasowy UM. - To dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy mogli w ten sposób promować Wałbrzych. Po wykonaniu zdjęć Wirtualny Spacer dostępny będzie na stronie internetowej www.um.walbrzych.pl.

Firma Vtour.pl zrealizowała już podobne zlecenie dla Szczawna Zdroju. Wizualizację oglądać można pod adresem http://szczawnozdroj.vtour.pl/ .

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 22-04-2010 8:12
Nie taki brzydki Wałbzrych jak o nim mówią:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group