Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3436
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyska już gotowa

Wtorek, 6 września 2022, 12:30
Aktualizacja: 14:02
Autor: red
Wałbrzych: Wałbrzyska już gotowa
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
Zakończona została modernizacja kolejnego odcinka ulicy Wałbrzyskiej.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych odcinków tej drogi, remont przeprowadzony został przy wsparciu KSS Bartnica z Rybnicy Leśnej.

- Trwająca 8 lat współpraca zmieniała swój charakter i w ostatnich latach wyglądała tak, że kamieniołom zapewniał materiał do budowy drogi, a miasto wykonywało roboty. Obecna inwestycja zamknęła się ostatecznie kwotą ponad 700 000 zł brutto za remont jezdni wraz z podziemnymi sieciami i ponad 430 000 zł za nowy chodnik - informuje prezydent Roman Szełemej.

Remont zapewne cieszy, ale na profilach społecznościowych można znaleźć również negatywne opinie.

- A może byście tak pomyśleli o Podzamczu? Kasztelańska i Grodzka nigdy nie były wyremontowane. Co najwyżej tu i ówdzie połatane. Ale lepiej postawić fontannę za taką kasę, która w dodatku przez około pół roku nie będzie działać. Chore - pisze pani Beata. - Chodniki niedokończone. Nie ma się czym zachwycać. Fotografia chodnika przedstawia tylko te część gdzie nie ma dużo mieszkańców. Jak się coś zaczyna to należy wszystko zrobić do końca Jak inwestycja wypadnie z planu to i za rok tego nikt nie naprawi - dodaje pan Robert. - Żeby tak pięknie było na Sobięcinie, Widok z wczoraj - jedna koparka pracuję trzech podpiera płot i się przygląda - komentuje pani Beata. -

Twoja reakcja na artykuł?

11
35%
Cieszy
9
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
10%
Smuci
5
16%
Złości
3
10%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group