Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2578
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Wałbrzyszanie pojechali na Konwent Partii KORWiN

Sobota, 8 października 2016, 8:29
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 października 2016, 8:49
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Wałbrzyszanie pojechali na Konwent Partii KORWiN
Fot. użyczone
Dziś odbędzie się w Warszawie Konwent Partii KORWiN, podczas którego wybrane zostaną władze partii do takich organów jak Prezydium, Zarząd Krajowy, Rada Krajowa, Komisja Rewizyjna i Sąd Partyjny.

Z okręgu wałbrzyskiego zgłoszone zostały 3 kandydatury: Beata Żołnieruk do Zarządu Krajowego, Jacek Hecht do Rady Krajowej i Roman Łambucki do Komisji Rewizyjnej. Również dziś odbędzie się Marsz Wolności i Suwerenności. Jak co roku uczestnicy pomaszerują ulicami Warszawy, by uczcić odzyskanie suwerenności po 123 latach zaborów. Marsz Wolności i Suwerenności odbywa się co roku 7 października. To właśnie w tym dniu w 1918 r. Rada Regencyjna ogłosiła niepodległość Polski.

- W tym roku maszerujemy pod hasłem „Obudź się Europo!”. Budzimy Europę, bo to ostatnia chwila, by narody Europy zachowały wolność i suwerenność. To ostania chwila, aby ocalić Europę przed upadkiem, do którego prowadzą rządzący Unią Europejską socjaliści. To właśnie tacy politycy jak Merkel, Schulz sprowadzili do Europy miliony nielegalnych imigrantów, bo wierzą w chorą ideę multi-kulturowej Unii Europejskiej. To oni ponoszą odpowiedzialność za zamachy w całej Europie, za to, że nas Europejczyków rozrywają bomby, rozjeżdżają ciężarówki i za to, że podrzynają nam gardła – mówi Beata Żołnieruk - Prezes Okręgu Wałbrzyskiego.

- W całej Europie zwykli obywatele są zastraszani, szykanowani, surowo karani za mówienie tego, co wykrzyczymy 8 październik na Marszu Wolności i Suwerenności. Dzisiaj Europa potrzebuje przebudzenia i wolności, która może przyjść do zniewolonych polityczną poprawnością zachodnich państwa Europy właśnie od nas, z kraju, gdzie jeszcze wolno nazywać rzeczy po imieniu – mówią przedstawiciele Partii KORWiN.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group