Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 3907
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Walentynkowy Weekend w Galerii Victoria już od jutra

Piątek, 11 lutego 2011, 11:57
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:51
Autor: red
Wałbrzych: Walentynkowy Weekend w Galerii Victoria już od jutra
W Galeria Victoria czeka nas Walentynkowy Weekend
Fot. red
Już w sobotę, 12 lutego, w Galerii Victoria rozpocznie się Walentynkowy Weekend Taneczny, podczas którego odbędą się liczne pokazy oraz warsztaty taneczne. Specjalnie z okazji Walentynek przygotowanych zostało także wiele konkursów i zabaw, m.in. miłosne kalambury oraz karaoke dla zakochanych. Z kolei z soboty na niedzielę czeka na klientów Galerii Victoria kolejna atrakcja – Noc Szalonych Zakupów, czyli wyprzedaże i promocje, jakich mieszkańcy Wałbrzycha jeszcze nie widzieli.

W sobotę mieszkańcy Wałbrzycha i okolic będą mieli szansę obejrzeć pokazy tańca, w których wystąpią mistrzowskie pary ze Szkoły Tańca „Havana” prowadzonej przez Martynę Raćko-Wiśniewską i jej męża Dawida Wiśniewskiego. Wieczorne warsztaty salsy, które rozpoczną się około godziny 17.40, zostaną poprowadzone przez Martynę Raćko-Wiśniewską, mistrzynię Polski i wicemistrzynię Europy w salsie oraz posiadaczkę najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Zapisy na warsztaty taneczne nie są konieczne. Wystarczy w tym czasie odwiedzić Galerię Victoria. Będzie można zobaczyć również pokazy tańca brzucha, a także break dance w wykonaniu grupy Crazy Rocket, które odbędą się w godzinach 11.45-15.00. Tancerze to podopieczni Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Prawdziwą atrakcją sobotniego wieczoru będą występy Tribal Team Poland, które rozpoczną się około godziny 15.50, 18.45 i 20.30. Ta zawodowa grupa tancerzy break dance skupia najbardziej utytułowanych i doświadczonych artystów z całej Polski. Każdy z nich występował na zagranicznych scenach przez co najmniej 10 lat. Grupa powstała w 2005 roku, aby reprezentować Polskę w światowej rywalizacji tancerzy, podczas której pokonała najsilniejsze zespoły, m.in. z Francji, Japonii, Korei czy USA. Członkowie formacji mają na swoim koncie wiele mistrzowskich tytułów, w tym m.in. tytuły mistrzów świata. Teraz wystąpią w Wałbrzychu, a ich pokaz związany jest z promocją nowego sklepu Tribal Gear oferującego odzież nawiązującą do kultury hip-hop, graffiti i breakdance, który zostanie w najbliższym czasie otworzony w Galerii Victoria. Natomiast formacja TwinsShaker, czyli DJ-e bliźniacy Mateusz i Damian Dąbrowscy ze Świdnicy, znani z takich klubów jak Mundo, Secret, K10 czy Hi Life, w godzinach 12.00-12.30, 13.30-14.00, 15.00-15.30, 18.20-18.40 oraz 20.45-21.10 poprowadzą karaoke dla zakochanych. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze polskie szlagiery miłosne.

Także w sobotę w godzinach 20.00-23.00 odbędzie się Noc Szalonych Zakupów. Z tej okazji Galeria Victoria oraz jej najemcy przygotowali wyjątkowe promocje i rabaty, a także cenne nagrody w konkursie. Każda osoba, która 12 lutego zrobi zakupy w Galerii Victoria za minimum 100 złotych, zachowa paragony i wypełni kupon konkursowy, który będzie dostępny w godzinach 20.00-23.00, będzie mogła wygrać cenną nagrodę m.in. 32-calowy telewizor, zestawy kina domowego lub odtwarzacze DVD. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni o godzinie 23.00.

Wyjątkowo interesującym wydarzeniem niewątpliwie będą pierwsze miłosne kalambury w Galerii Victoria, które odbędą się w godzinach 16.00-17.30. Konkurs będzie polegać na pokazywaniu lub rysowaniu zagadnień związanych z centrum handlowym i ze sklepami, które w nim znajdują się. Niektóre z pytań dotyczyć będą też mediów, które objęły patronat nad akcją. Uczestnikiem zabawy może zostać każdy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group