Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4742
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Warsztaty aktywizacji zawodowej

Piątek, 8 lipca 2011, 12:40
Aktualizacja: 12:41
Autor: PAW
Wałbrzych: Warsztaty aktywizacji zawodowej
Fot. red
Biuro „Doradztwa i Kariery” dla osób z niepełnosprawnościami z siedzibą we Wrocławiu organizuje na terenie Gminy Wałbrzych warsztaty z aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Zajęcia zostaną przeprowadzone 13 i 15 lipca przy ZSS z siedzibą przy ul. Ogrodowej 5a , 26 lipca przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Wałbrzych w Wałbrzychu mających swoją siedzibę przy ul. Nałkowskiej 4a.

W ramach zajęć warsztatowych będzie poruszana następująca problematyka: analiza źródła oporu związanego z pozyskaniem niezależności, poszukiwanie swoich silnych i słabych stron, jak wzmacniać słabe strony, a jak stymulować potencjał – nauka realizacji celu, jak właściwie napisać CV i list motywacyjny, metody efektywnego poszukiwania pracy, symulacja rozmów z pracodawcą, odegranie roli pracownika i pracodawcy, sukces jako pragnienie i balast, agresja jako źródło energii.

Celem spotkania warsztatowego jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym skorzystania z bezpłatnych porad fachowców, którzy na co dzień udzielają wsparcia i pomocy wszystkim, którzy chcą być aktywni zawodowo, pomimo trudności wynikających z ich stanu zdrowia.

Dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych odbędą się bezpłatne konsultacje z psychologiem.

Projekt współfinansowany jest ze środków PFRON.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group