Niedziela, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 2749
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wdrażąją nowe metody nauczania

Czwartek, 18 października 2018, 12:45
Autor: JAZ
Wałbrzych: Wdrażąją nowe metody nauczania
Fot. JAZ
W Centrum Sportowo Rekreacyjnym Aqua–Zdrój w Wałbrzycha odbyła się kolejna edycja konferencji dla nauczycieli, której motywem przewodnim był program Sprawny Dolnoślązaczek.

W jego ramach ujęto ćwiczenia praktyczne i teoretyczne, dzięki którym można zachęcać uczniów klas I – III szkół podstawowych, nie tylko do większej aktywności fizycznej, ale również do zdrowego trybu życia.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników innowacyjne metody szkolenia, wśród których znalazły się nowe, ciekawe scenariusze zajęć. W ich trakcie młodzież i ich opiekunowie mogli osobiście wziąć udział w zajęciach. W części teoretycznej udział wzięli między innymi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, prezes Aqua Zdroju, Mariusz Gawlik. Za całość odpowiedzialny był Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy, który opracował mieszczące się w ramach podstawy programowej cele i wymagania zajęć.

Spotkanie Szkoleniowe Nauczycieli Wychowania Fizycznego i Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej miało na celu zaprezentowanie pokazu Programów Aktywizujących Młodych Dolnoślązaków.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group