Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2909
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Weź udział w konkursach WOK–u

Czwartek, 26 stycznia 2012, 7:23
Aktualizacja: 7:24
Autor: PAW
Wałbrzych: Weź udział w konkursach WOK–u
Fot. organizatorzy
Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotował dwa konkursy dla młodych mieszkańców miasta.

Kolejna odsłona konkursu „Cztery pory roku”. Jak pięknie i zielono może być wiosną? Na prace Wałbrzyski Ośrodek Kultury czeka do 5 marca. Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Regulamin i karta zgłoszeń jest dostępna na stronie wok.walbrzych.pl w zakładce: konkursy.
Wręczenie nagród i wernisaż 19 marca o godz. 17.oo w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze.

WOK promuje uzdolnione zespoły muzyczne naszego regionu. Najlepsze grupy spotkają się w finale już 31 marca. Najlepsi z najlepszych nagrają płytę w studiu nagrań, zaprezentują się podczas Dni Wałbrzycha 2012 i otrzymają nagrody rzeczowe.
- Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu „Ale banda!!!”. Tym razem postawiliśmy na poezję śpiewaną – namawia Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Utwory „demo” należy przesłać do ośrodka do 9 marca. WOK czeka na zespoły muzyczne przed debiutem płytowym (firma fonograficzna), składające się z minimum 3 osób, z przygotowanym autorskim programem (2 utwory), uwzględnia się jeden cover (warunkiem jest autorska aranżacja). Ważne, aby grupa pochodziła z Dolnego Śląska.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group