Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 4886
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Weź udział w konkursie organizowanym przez markę Goodyear. Wystarczy tylko zdjęcie!

Poniedziałek, 26 lipca 2021, 12:41
Autor: TS
Wałbrzych/Kraj: Weź udział w konkursie organizowanym przez markę Goodyear. Wystarczy tylko zdjęcie!
Fot. użyczone
Marka Goodyear organizuje konkurs na najbardziej kreatywne zdjęcie Blimpa. Ten legendarny sterowiec będzie latał w okolicach Wrocławia w dniach 31 lipca – 2 sierpnia. Nie przegap takiej okazji!

Sterowce marki Goodyear powracają w wielkim stylu! W nadchodzących dniach mieszkańcy Wrocławia będą mieli niepowtarzalną okazję przyjrzeć się legendarnemu statkowi powietrznemu Goodyear Blimp, dlatego warto na bieżąco obserwować niebo nad województwem dolnośląskim. Jego przelot zaplanowany jest na 31 lipca – 2 sierpnia, a dokładne położenie sterowca będzie można sprawdzić w serwisie FlightRadar24. Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia, warto wziąć udział w konkursie organizowanym przez markę Goodyear.

Konkurs polega na wykonaniu jak najbardziej kreatywnego zdjęcia Blimpa. Wszystko, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie, to przesłać fotografię z dwoma hashtagami w opisie – #GoodyearBLIMP i #sklepopon. Można to zrobić za pośrednictwem mediów społecznościowych bądź formularza zgłoszeniowego dostępnego na: https://www.sklepopon.com/goodyear-blimp. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie lub w regulaminie konkursu.

Dla zwycięzców przewidzianych jest szereg wyjątkowych nagród, a w tym bon o wartości 1500 złotych na opony marki Goodyear, unikalny zegarek z kolekcji Goodyear, a także wiele niepowtarzalnych gadżetów z serii Goodyear Vintage. Konkurs potrwa do 7 sierpnia 2021 roku.

Sterowce odgrywają niebagatelną rolę w historii marki Goodyear. Już od 100 lat stanowią jej znak rozpoznawczy. Żółto-niebieskie maszyny opatrzone w logo uskrzydlonego buta rozsławiają imię marki zarówno w Ameryce, jak i w Europie. Sterowiec, a raczej Zeppelin Goodyear Blimp, który w nadchodzących dniach widoczny będzie również na polskim niebie ma 75 metrów długości i blisko 18 metrów wysokości. Zbudowany jest on na ramię z wytrzymałego i zarazem niezwykle lekkiego włókna węglowego i aluminium. Na pokładzie statku może znajdować się dwóch pilotów i aż do 14 pasażerów. 

Okres od 31 lipca do 2 sierpnia będzie wyjątkową okazją do przyjrzenia się Blimpowi i wzięcia udziału w fantastycznej zabawie. Warto więc uważnie śledzić wrocławskie niebo, by nie przegapić możliwości uchwycenia sterowca na kreatywnym zdjęciu. 
Goodyear to trzeci pod względem wielkości i jeden z najpopularniejszych producentów opon i gumy na całym świecie. Produkty marki wytwarzane są w 54 zakładach, które znajdują się aż w 23 krajach. Firma zatrudnia około 72000 osób, a produkowane opony doceniane są na całym świecie. Goodyear posiada również dwa prestiżowe ośrodki innowacyjności, w których opracowywane są najnowocześniejsze produkty i usługi. Jeden z nich znajduje się w Akron w stanie Ohio, a drugi w Colmar-Berg w Luksemburgu. Prace wykonywane w ośrodkach stanowią podstawę do wyznaczania nowych standardów technologiczno-eksploatacyjnych branżowych produktów.

Koncern w głównej mierze skupia się na potrzebach rynku samochodowego, lotniczego, sportów motorowych, a także ciężkich maszyn przemysłowych. Opony Goodyear można zakupić m.in. na stronie SklepOpon.com.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group