Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4055
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Wicemarszałek Sejmu RP odwiedzi Głuszycę

Sobota, 11 maja 2013, 10:37
Aktualizacja: 23:29
Autor: red
REGION, Głuszyca: Wicemarszałek Sejmu RP odwiedzi Głuszycę
Fot. organizatorzy
Już w najbliższą niedzielę o godz. 14.00 w Centrum Kultury mieszczącym się przy ul. Grunwaldzkiej 26 w Głuszycy odbędzie się spotkanie otwarte z Markiem Kuchcińskim, Wicemarszałkiem Sejmu RP, jednym z pierwszych założycieli Prawa i Sprawiedliwości.

- Spotkania realizowane w ramach akcji „Alternatywa dla Polski” ukierunkowane są przede wszystkim na bezpośredni kontakt przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami średnich oraz małych miejscowości. Nie tak dawno w powiatach kłodzkim, dzierżoniowskim oraz świdnickim gościliśmy posła Joachima Brudzińskiego. Już w niedzielę powiat wałbrzyski odwiedzi z kolei Wicemarszałek Sejmu, Marek Kuchciński. Spotkanie to odbędzie się w Głuszycy - zapowiada Łukasz Apołenis, sekretarz Zarządu Okręgowego PiS w regionie wałbrzyskim.

W spotkaniu weźmie udział również posłanka Anna Zalewska. Parlamentarzystka nie ukrywa, że zależy jej na konstruktywnej i żywej debacie.
- Tego typu spotkania są dla nas niezwykle istotne. Udowadniamy na nich, że Prawo i Sprawiedliwość wraz ze swoimi rozwiązaniami programowymi jest jedyną, realną alternatywą wobec rządu koalicji PO-PSL. Jestem przekonana, że uczestnicy dyskusji nie będą rozczarowani- podsumowuje posłanka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group