Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielkie z lego budowanie i mega strażak, czyli dwa dni super zabawy w Toyocie Nowakowski

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 4 października 2010, 7:35
Aktualizacja: 19:10
Autor: Iwona Ziółkowska
Fot. Iwona Ziółkowska
Zabawy konstrukcyjne kształcą precyzję ruchów, myślenie i wyobraźnię dziecka, rozwijają jego uwagę, wytrwałość, systematyczność i umiejętność pokonywania przeszkód. Tyle korzyści i jeszcze więcej radości.

Spontanicznej radości dzieci już na widok przygotowanej dla nich niespodzianki, radości tworzenia, zabawy oraz radości rodziców z widoku swych rozradowanych pociech nie brakowało. Czekający na gości poczęstunek, super zabawa i sympatyczna obsługa to wszystko składało się na wspaniale spędzone, pełne wrażeń dni.

- Dlaczego akurat strażak? – zapytałam Edwarda Waberskiego, pracownika Lego Polska.
- Strażak jest figurą występującą w lego city. W tym roku seria strażacka była najbardziej promowana. W ostatnim czasie budowaliśmy też wóz strażacki. Wtedy klocki sprowadzano z Danii. Wóz miał 4 m długości, 2 m wysokości i 1,8 m szerokości.

- Z jaką ilością klocków mamy tu teraz do czynienia?
- Strażak około 20 000 i drugie tyle w zapasie + mix w stolikach + duplo dla dzieci poniżej trzech lat, bez małych elementów.

- Jakie są pana wrażenia z imprezy w naszym mieście?
- Jestem bardzo zadowolony z frekwencji. Cieszę się, że przyszło tyle dzieci. Uważam, że firmy Lego Polska i Toyota Nowakowski sprawiły dzieciom frajdę.

Nie sposób się z tymi słowami nie zgodzić. Wspaniały pomysł, doskonała organizacja, świetna zabawa i ogólnie udany weekend.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Daniel 4-10-2010 8:24
zakwasy mam jak po dobrej siłce,było super.pzdr
~A. 4-10-2010 14:46
Tak więc czekam (może w przyzłym roku?) na budowę wozu strażackiego. To dopiero coś :)
~Rafi 4-10-2010 16:40
Była super zabawa dla całych rodzin i z tego co widziałem całe rodziny brały udział w budowaniu strażaka. Toyota wpadła na fajny pomysł. A zakwasy też mam ale i tak było warto tam być.
~ 9-10-2010 9:53
Była extra zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Zapomniałam ile radości może sprawić wspólne budowanie z dzieckiem. Ktoś wpadł na bardzo dobry pomysł.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group