Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 2064
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wielkie z lego budowanie i mega strażak, czyli dwa dni super zabawy w Toyocie Nowakowski

Poniedziałek, 4 października 2010, 7:35
Aktualizacja: 19:10
Autor: Iwona Ziółkowska
Wałbrzych: Wielkie z lego budowanie i mega strażak, czyli dwa dni super zabawy w Toyocie Nowakowski
Fot. Iwona Ziółkowska
Zabawy konstrukcyjne kształcą precyzję ruchów, myślenie i wyobraźnię dziecka, rozwijają jego uwagę, wytrwałość, systematyczność i umiejętność pokonywania przeszkód. Tyle korzyści i jeszcze więcej radości.

Spontanicznej radości dzieci już na widok przygotowanej dla nich niespodzianki, radości tworzenia, zabawy oraz radości rodziców z widoku swych rozradowanych pociech nie brakowało. Czekający na gości poczęstunek, super zabawa i sympatyczna obsługa to wszystko składało się na wspaniale spędzone, pełne wrażeń dni.

- Dlaczego akurat strażak? – zapytałam Edwarda Waberskiego, pracownika Lego Polska.
- Strażak jest figurą występującą w lego city. W tym roku seria strażacka była najbardziej promowana. W ostatnim czasie budowaliśmy też wóz strażacki. Wtedy klocki sprowadzano z Danii. Wóz miał 4 m długości, 2 m wysokości i 1,8 m szerokości.

- Z jaką ilością klocków mamy tu teraz do czynienia?
- Strażak około 20 000 i drugie tyle w zapasie + mix w stolikach + duplo dla dzieci poniżej trzech lat, bez małych elementów.

- Jakie są pana wrażenia z imprezy w naszym mieście?
- Jestem bardzo zadowolony z frekwencji. Cieszę się, że przyszło tyle dzieci. Uważam, że firmy Lego Polska i Toyota Nowakowski sprawiły dzieciom frajdę.

Nie sposób się z tymi słowami nie zgodzić. Wspaniały pomysł, doskonała organizacja, świetna zabawa i ogólnie udany weekend.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group