Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wigilia na Rynku

Sobota, 21 grudnia 2013, 17:30
Aktualizacja: Niedziela, 22 grudnia 2013, 7:53
Autor: red.
Wałbrzych: Wigilia na Rynku
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na wałbrzyskim Rynku odbyła się wigilia dla mieszkańców naszego miasta. Poza życzeniami, opłatkiem i świątecznym poczęstunkiem przybyłym na Rynek mieszkańcom zaprezentowany został bogaty program artystyczny.

Oficjalnego otwarcia miejskiej wigilii dokonał Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, który złożył mieszkańcom świąteczne życzenia i dzielił się ze wszystkimi opłatkiem. Życzenia wałbrzyszanom złożył również ksiądz prałat Bogusław Wermiński – proboszcz parafii p.w. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu.

Podczas miejskiej wigilii na wałbrzyskim Rynku wystąpił Mały Teatr „Frędzle”, działający w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury, który wystawił jasełka a koncert kolęd i pastorałek przygotowała schola „Dream Team” z Zespołu Szkół nr 2, powstała w 2004 roku schola „VINCENTES”, utworzony w 1999 roku w kościele p. w. Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu zespół „Kamyczki” i „Ludzie Jana Pawła II”.

Dodatkowo zorganizowany został konkurs z nagrodami, podczas którego młodzi mieszkańcy Wałbrzycha śpiewali kolędy na scenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group