Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2854
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Wizyta Marszałka

Sobota, 28 września 2019, 11:43
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 września 2019, 8:45
Autor: JAZ
REGION, Szczawno-Zdrój: Wizyta Marszałka
Fot. JAZ
Trwa kampania wyborcza. Tym razem Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, podczas wizyty w Szczawnie–Zdroju, udzielił poparcia kandydującemu do Senatu Kamilowi Zielińskiemu.

Była to już kolejna wizyta ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości w naszym regionie. Niedawno gościł u nas choćby prezes PiS-u Jarosław Kaczyński, a teraz pofatygował się w nasz region Marszałek Senatu. Podczas konferencji prasowej Kamil Zieliński chwalił najważniejsze dokonania, jakie bezpośrednio dotyczą regionu wałbrzyskiego.
- Jestem dumny z tego, że udało nam się doprowadzić do budowy projektu wartego 2 miliardy złotych i to w naszym regionie. Drogi S5 i S8 to takie inwestycje, które zmienią układ gospodarczy, transportowy w regionie – mówi Kamil Zieliński.

Sporo politycy PiS-u mówili również o otwarciu tunelu w Jaworzynie Śląskiej. Uroczystość ta poprzedzała konferencję prasową w Szczawnie-Zdroju. Kamil Zieliński wraz z Marszałkiem Stanisławem Karczewskim również i w tym przypadku chwalili szybkość działań i wartość tunelu dla mieszkańców.
- W Jaworzynie Śląskiej na własne oczy zobaczyłem, że nasz czas to dobry czas dla Polski. Otwarcie tunelu umożliwia mieszkańcom przemieszczanie się nie przez tory, ale bezpiecznym tunelem. To wielkie osiągnięcie cywilizacyjne. Zresztą nasze obietnice wyborcze są już realizowane. Już w tym momencie jak tu stoimy – mówi Stanisław Karczewski.

Marszałek złożył jeszcze Kamilowi Zielińskiemu urodzinowe życzenia i cierpliwie odpowiadał na pytania dotyczące NIK-u, zaznaczając, że zupełnie nic się złego nie dzieje.

Do wyborów parlamentarnych pozostały dwa tygodnie. Wszystko wskazuje na to, że ten ostatni okres, tę ostatnią prostą przed wyborami, kandydaci wszystkich frakcji politycznych wykorzystają w pełni i będą zapewne bardzo aktywni i będą spotykać się z mieszkańcami regionu.

Twoja reakcja na artykuł?

10
36%
Cieszy
1
4%
Hahaha
2
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
15
54%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group