Poniedziałek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 2043
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

WOŚP w Jedlinie

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Poniedziałek, 13 stycznia 2020, 6:44
Aktualizacja: Wtorek, 14 stycznia 2020, 8:49
Autor: red.
Fot. red.
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jedlinie–Zdroju odbył się Pawilonie Zdrojowym przy Placu Zdrojowym.

Pod hasłem "Wiatr w żagle" wolontariusze 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowali dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Na rzecz WOŚP można było kupić wiele ozdób, dzieł sztuki, biżuterii, zabawek i wyrobów rękodzieła artystycznego. Na licytacjach znalazły się między innymi wycieczki i wczasy zagraniczne, vouchery na zabiegi kosmetyczne i medyczne, vouchery do lokali gastronomicznych, piłka do siatkówki Reprezentacji Polski i pióro Leszka Orpla - Burmistrza Jedliny-Zdroju.

Tradycyjnie każdy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórki, kwesty i licytacje, ale również koncerty i inne imprezy towarzyszące. W tym roku w Jedlinie-Zdroju zagrały zespoły Grzybek BAND. Paranoja Hotel i SILENTlive. Przed liczną publicznością wystąpiły też dzieci i młodzież z jedlińskiego zespołu szkolno-przedszkolnego. W ramach 28. Finału WOŚP zorganizowano pomiary ciśnienia tętniczego krwi, był słodki poczęstunek, a także gry i zabawy dla tych najmłodszych i dla tych nieco starszych. Nie zabrakło też tradycyjnego Światełka do Nieba.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
2
20%
Złości
3
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~:) 13-01-2020 9:05
Wielki szacunek dla każdej osoby zaangażowanej w WOŚP!
~Mietek 13-01-2020 11:57
Ta nowa religia wymyślona przed laty dla Polski przez sorosowców, niczym nie różni się od innych religii. Ma swój kler (z guru włącznie), sprawnie funkcjonujący mechanizm zarabiania pieniędzy dla tego kleru, brak transparentności w przepływach finansowych oraz liczną rzeszę, działających w dobrej wierze, owieczek (szczególnie młodych - naiwnych, często dzieci), zbierających klerowi pieniądze. Głównym pożytkiem dla tych co wymyślili przed laty całą tę akcję z guru, jest zysk propagandowy i podprogowe zaszywanie ludziom tezy, że liberałowie to dobrzy ludzie. A prawda jest zgoła inna. Te środowiska dla pieniędzy sprzedałyby ojca i matkę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group