Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 3166
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wraca temat „złotego pociągu”

Niedziela, 27 września 2015, 7:22
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 września 2015, 7:03
Autor: red
Wałbrzych: Wraca temat „złotego pociągu”
Fot. red.
W najbliższy poniedziałek 28 września odbędzie się briefing prasowy prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Wojewody Dolnośląskiego Tomasza Smolarza oraz przedstawiciela Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych płk. Artura Talika.

Temat spotkania dotyczy umowy na wykonanie zadania, jakie w najbliższych dniach w gminie Wałbrzych przeprowadzą saperzy 1 Pułku Saperów oraz Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych.

Chodzi o zbadanie terenu pod względem bezpieczeństwa i ewentualne oczyszczenie z materiałów niebezpiecznych w rejonie domniemanego miejsca ukrycia tzw. pancernego pociągu z czasów II wojny światowej.

W poniedziałek 28 września o godzinie 13.30 przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu (przy wiadukcie drogowym) spotkają się prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz oraz przedstawiciel Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych płk. Artur Talik.

Przypominamy też, że ze względów bezpieczeństwa na terenie, który oczyszczany będzie przez saperów, do odwołania obowiązuje całkowity zakaz wstępu.

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group