Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 5083
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: WSSE oferuje wsparcie

Wtorek, 1 marca 2022, 7:26
Autor: red
Wałbrzych/REGION: WSSE oferuje wsparcie
Fot. WSSE "Invest Park"
Za nami kolejny dzień brutalnej agresji rosyjskiej na suwerenne państwo, naszych sąsiadów i przyjaciół z Ukrainy. To jaskrawy przykład złamania prawa międzynarodowego i naruszenia wszelkich norm – nie tylko tych zapisanych w prawie, ale także w naszych sercach i kulturze.

Aby skutecznie przeciwstawić się Rosji i udzielić koniecznej pomocy Ukrainie, musimy być razem i wspólnie działać na rzecz pokoju za naszą wschodnią granicą. Poza słowami wsparcia i wyrazami solidarności, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wdraża w życie pakiet rozwiązań, który mają pomóc przejść wspólnie przez ten trudny czas.

W piątek, razem z przedstawicielami spółek z regionu i obszaru WSSE zawiązała się grupa robocza, której skoordynowane działania i współpraca z samorządem terytorialnym oraz administracją rządową, mają przynieść efekty w postaci konkretnego wsparcia, zarówno dla uchodźców wojennych, jak i dla osób walczących o przyszłość Ukrainy na jej terytorium.

Jak mówi prezes zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Piotr Wojtyczka:

- Na nasze wsparcie mogą liczyć firmy ukraińskie szukające nowej lokalizacji, obywatele Ukrainy szukający zatrudnienia oraz zakwaterowania, a także mieszkańcy walczący o suwerenność swojej ojczyzny po ukraińskiej stronie.

Twoja reakcja na artykuł?

8
62%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
3
23%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group