Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5086
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska/Wałbrzych: Wygrana z Karoliną i odejście Kłaka

Niedziela, 3 lipca 2011, 19:22
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 lipca 2011, 16:28
Autor: PAW
Jaworzyna Śląska/Wałbrzych: Wygrana z Karoliną i odejście Kłaka
Fot. red
W pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Górnika pokonali na wyjeździe A–klasową Karolinę Jaworzyna Śląska 5–1. Kolejnym piłkarzem, który opuszcza Wałbrzych jest Adam Kłak.

Górnik zagrał w Jaworzynie Śląskiej w ramach 65-lecia klubu z Jaworzyny. II-ligowcy, w dość eksperymentalnym składzie, pokonali swojego rywala na jego boisku 5-1, mimo że do przerwy Karolina prowadziła 1-0. Trzy gole dla Górnika zdobył Kornel Duś, a po jednym dorzucili Marcin Morawski i Damian Chajewski.

Biało-niebiescy są już po pierwszych treningach i wiele wskazuje na to, że dojdzie w klubie do dość poważnych zmian personalnych. Jak wiadomo, klub zrezygnował z usług Romana Maciejaka, Michała Łaskiego i Pawła Tobiasza. Teraz okazuje się, że Adam Kłak, który był podstawowym piłkarzem Górnika, w najbliższym sezonie będzie występował w barwach rywala Górnika z II-ligowych boisk, czyli w ekipie Czarnych Żagań.

Trener Robert Bubnowicz przyglądał się kilku piłkarzom, którzy mogliby wzmocnić nasz zespół przed startem nowego sezonu. Jednak szanse na ponowne pokazanie się otrzymają prawdopodobnie tylko dwaj Czesi, którzy wyjadą z wałbrzyską ekipą na obóz kondycyjny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group