Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 4316
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Wypełnią cele

Czwartek, 31 sierpnia 2023, 6:47
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Wypełnią cele
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci i funkcjonariusze z powiatu wałbrzyskiego nie zwalniają tempa. Od wczorajszego popołudnia w ich ręce wpadło kolejnych pięć osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

29 sierpnia kilka minut po godzinie 14:00 na ul. Kłodzkiej w Jedlinie - Zdrój, policjanci z głuszyckiego komisariatu wspólnie z funkcjonariuszami wałbrzyskiej prewencji zatrzymali dwie nastolatki w wieku 14 i 16 lat za którymi sąd wydał nakazy doprowadzenia do placówek wychowawczych. Zatrzymane trafiły do Policyjnej Izby Dziecka, a następnie policjanci zawiozą je do wskazanych przez sąd Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, w których spędzą najbliższe miesiące.

Po godzinie 18:00 wałbrzyscy kryminalni zatrzymali na ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu 42-latka, który powinien siedzieć w więzieniu, gdyż został skazany na szczęść miesięcy pozbawienia wolności za różnego rodzaje kradzieże.

Niespełna godzinę później, tym razem policjanci z drugiego komisariatu prowadzili działania poszukiwawcze w centrum Wałbrzycha, gdzie odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Moniuszki. Tam w ich ręce wpadł unikający kontaktu z wymiarem sprawiedliwości 23-latek. Mężczyzna nie opłacił grzywny za popełnione wykroczenie i powinien odbywać karę aresztu. Po wpłaceniu na kontro sądu wymaganej kwoty został jednak zwolniony.

Ostatni z poszukiwanych mężczyzn wpadł w ręce funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego i Wydziału Prewencji wałbrzyskiej komendy, gdy ukrywał się w mieszkaniu na ul. Wajdy w Wałbrzychu. Funkcjonariusze potwierdzili, że 33-latek na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy, ma do odsiadki rok i dwa miesiące za włamania.

Twoja reakcja na artykuł?

6
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
4
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group