Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4141
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Wyposażenie dla rodziny

Wtorek, 8 września 2020, 6:42
Aktualizacja: Środa, 9 września 2020, 8:07
Autor: red
REGION, Mieroszów: Wyposażenie dla rodziny
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu przekazało pierwsze 6 laptopów wraz z niezbędnym oprogramowaniem, które będą służyły dzieciom umieszczonym w Rodzinnym Domu Dziecka w Mieroszowie.

Rodzinę wyposażono również w środki ochrony osobistej, tj. maseczki, rękawiczki oraz płyny dezynfekcyjne w ramach działań służących zapobieganiu rozszerzania się koronawirusa COVID-19.

Sprzęt komputerowy, środki ochrony i dezynfekcji Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu pozyskało w ramach realizowanego projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020 – Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, PI 9iv: ogólnym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
- Dokładamy wszelkich starań aby sprzęt komputerowy dla pozostałych dzieci w pieczy zastępczej trafił jak najszybciej do ich użytkowania. Mając na uwadze możliwy wzrost zachorowań i dalszy rozwój pandemii, a co za tym idzie ponowne wprowadzenie zdalnego trybu nauki, pracownicy tut. Centrum planują do końca tygodnia zaopatrzyć małoletnich w laptopy, a rodziny zastępcze w środki ochrony osobistej. Pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. Cieszymy się, że możemy w taki sposób pomóc w poprawie funkcjonowania naszych podopiecznych - mówią pracownicy PCPR-u.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
67%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group