Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3539
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Wypożyczył i sprzedał...

Środa, 9 grudnia 2020, 12:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Wypożyczył i sprzedał...
Fot. KMP Wałbrzych
Pod koniec października tego roku 19–letni wałbrzyszanin wypożyczył od jednej z firm mających swoją siedzibę w Szczawnie–Zdroju markowy rower. Młody mieszkaniec naszego miasta zamiast użytkować jednoślad, a po okresie obowiązywania umowy oddać do wypożyczalni, postanowił szybko go sprzedać.

Policjanci z „jedynki” ustalili, że 19-latek 29 października tego roku podpisał z jedną z firm umowę na wypożyczenie roweru i do momentu zgłoszenia przestępstwa nie oddał go do wypożyczalni. Przeprowadzone działania doprowadziły mundurowych najpierw do Świdnicy, gdzie młodociany przestępca za kwotę 2800 złotych sprzedał jednoślad nieświadomemu mieszkańcowi tego miasta. Policjanci zabezpieczyli rower. Kwestią czasu było tylko zatrzymanie podejrzanego.

Wczoraj około godziny 7:00 przy ul. Wyszyńskiego w Wałbrzychu nastolatek wpadł ostatecznie w ręce dzielnicowych. W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze 19-latkowi postawili dwa zarzuty: przywłaszczenia mienia oraz oszustwa. Sprawca przyznał się się popełnienia obu czynów i stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
8
62%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
31%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group