Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 2786
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Wypożyczył i sprzedał...

Piątek, 14 stycznia 2022, 6:40
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Wypożyczył i sprzedał...
Fot. KMP Wałbrzych
W połowie grudnia poprzedniego roku 29–letni wałbrzyszanin wypożyczył od jednej z firm mających swoją siedzibę w Szczawnie–Zdroju markowy rower. Mieszkaniec naszego miasta zamiast użytkować jednoślad, a po okresie obowiązywania umowy oddać do wypożyczalni, postanowił szybko go sprzedać.

Policjanci z „jedynki” ustalili, że 29-latek, 13 grudnia 2021 roku, podpisał z jedną z firm umowę na wypożyczenie roweru i do momentu zgłoszenia przestępstwa nie oddał go do wypożyczalni. Pracownicy wcześniej próbowali się z nim kontaktować telefonicznie, jednak udawał inną osobę. Przeprowadzone działania doprowadziły mundurowych ostatecznie na Nowe Miasto, gdzie od dłuższego czasu w jednym z mieszkań ukrywał się podejrzany.

W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze 29-latkowi postawili zarzut przywłaszczenia mienia. Sprawca przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Obecnie trwają czynności mające na celu odzyskanie utraconego wcześniej w wyniku przestępstwa jednośladu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
6
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
2
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group