Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6588
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wystawią stacjonarne puszki

Środa, 23 listopada 2022, 7:25
Autor: red
Wałbrzych: Wystawią stacjonarne puszki
Fot. WOK Wałbrzych
Od 10 grudnia będzie można zbierać pieniądze w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stacjonarnie w firmach, instytucjach i szkołach. By otrzymać puszkę trzeba się zarejestrować. Puszki mogą stanąć w firmach czy sklepach, niezależnie od tego czy są to duże, czy małe przedsiębiorstwa, ale także w instytucjach i szkołach.
– Firmy, instytucje czy szkoły, które chcą wystawić puszkę z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powinny zgłosić się przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Po zalogowaniu się trzeba zaznaczyć opcję „chcę zarejestrować firmę”, wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać z listy sztab w Wałbrzychu, nasz sztam ma numer #1233 i nazywa się PSPz OI NR 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych, zaznaczyć puszkę tekturową i eskarbonkę, dzięki, której będzie można dodatkowo zbierać pieniądze wirtualnie – informuje Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

W czasie wypełniania formularza trzeba określić termin zbiórki, można wybrać maksymalny okres, od 10 grudnia do 29 stycznia. Na koniec trzeba zaznaczyć pola dotyczące wyrażenia niezbędnych zgód.

Zgłoszenia są weryfikowane przesz szefa sztabu. Na stronie można śledzić czy zgłoszenie zostanie zaakceptowane. Nie trzeba już kontaktować się bezpośrednio ze sztabem, jak tylko będą puszki ze sztabu do odbioru, sztab skontaktuje się z firmą, instytucją czy szkołą.

Ważne! Firmy i instytucje mogą wesprzeć wałbrzyski 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy przekazując do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury różnego rodzaju „fanty”, rzeczy, usługi i vouchery, które będą licytowane w czasie zbliżającego się finału. W Wałbrzychu, jak i w całym kraju, WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku. Wydarzenie „Wałbrzych dla WOŚP” odbędzie się na terenie Starej Kopalni.

Na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl mogą się rejestrować także osoby, które chcą być wolontariuszami w czasie 31. Finału WOŚP. Ten odbędzie się pod hasłem – „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
3
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group