Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6221
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: X Mistrzostwa w Ujeżdżeniu

Poniedziałek, 5 września 2016, 6:57
Aktualizacja: 8:30
Autor: red.
Wałbrzych: X Mistrzostwa w Ujeżdżeniu
Fot. Robert Bajek
W miniony weekend na terenie Stada Ogierów Książ odbyły się X Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego, oraz Zawody Towarzyskie i Regionalne w Ujeżdżeniu.

Impreza obejmowała kilka programów konkursowych, takich jak między innymi Program Debiuty, Programy L-6RK, L2, P1, N4, C3, Kadryl Freestyle, czy Absolwent II LO. W ramach imprezy zaplanowano też pokaz powożenia a w Sali Ułańskiej Stada Ogierów Książ panele edukacyjne, spotkania towarzyskie miłośników koni, wystawy, prezentacje, warsztaty, wykłady i prelekcje, dotyczące oczywiście wszystkiego, co związane jest z końmi i jeździectwem.

Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Klub Jeździecki RANDON WAŁBRZYCH a współorganizatorami Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim, Stado Ogierów Książ, Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ, II LO w Wałbrzychu i Sudecki Ludowy Klub Sportowy KSIĄŻ. Imprezę honorowym patronatem objęli: Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej i Roman Szełemej - Prezydent Wałbrzycha.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group