Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1692
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

XIV kolejka Ronal Cup

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 22 stycznia 2012, 12:21
Aktualizacja: 12:22
Autor: PAW
Fot. red
Rozgrywki Ronal Cup powoli wkraczają w decydującą fazę.

XIV KOLEJKA:

GRUPA A:

PIASKOWA GÓRA-TESCO 3:7 (A.MALISZEWSKI 3 - M.BARTKOWIAK I 4, M.KUBOWICZ 1, P.POLAK 1, P.KASZUBA 1)

POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE – FURECIA 2:2 (Ł.KICZUŁA 1, M.MAROSZ 1 - P.HORYK 1, A.SOBCZYK 1)

EL MIX KOMBATANTÓW – CASTORAMA 7:3 (D.WITOSŁAWSKI 4, P.ŚWIĘTANOWSKI 2, M.ŻABSKI 1 - M.BRZEZIŃSKI 1, P.SMOCZYK 1, W.PYDA 1)

JÓSKOWSKI BOYS – CEMPOL 7:3 (M.BYLICKI 2, SAMOBÓJCZY 1, J.WEWIÓRA 2, M.MATYSEK 1, P.ZASADA 1)

TABELA:

1. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 33 PKT 105:33
2. FAURECIA 32 PKT 62:39
3. TESCO 28 PKT 104:56
4. EL MIX KOMBATANTÓW 24 PKT 56:53
5. CASTORAMA 18 PKT 83:64
6. PIASKOWA GÓRA 13 PKT 60:71
7. JÓSKOWSKI BOYS 6 PKT 35:72
8. SPARTAN 6 PKT 44:92
9. CEMPOL 1 PKT 27:96

PIŁKARZ KOLEJKI - JAROSŁAW WEWIÓRA – JÓSKOWSKI BOYS

BRAMKARZ KOLEJKI - ŁUKASZ JAŚKIEWICZ – FAURECIA

SPOTKANIE ZALEGŁE:

TESCO – CASTORAMA 11:10 (MICHAŁ BARTKOWIAK I 4, D.ROSICKI 4, J.KILIAŃSKI 1, W.ODOMSKI 1, R.STRZELCZYK 1 - M.BRZEZIŃSKI 2, M.KULA 3, P.SMOCZYK 3, P.KULA 2)

KRÓL STRZELCÓW:

27 – M.KULA
22 – P.KAŁOŃ
21 – P.POLAK
20 – D.CHAJEWSKI
19 – P.SMOCZYK, M.BARTKOWIAK I
18 – A.MALISZEWSKI
16 – P.ŚWIĘTANOWSKI
15 – T.CZECHURA, K.DRĄG, D.WITOSŁAWSKI
14 – S.CHOMA, D.ROSICKI, A.SOBCZYK

GRUPA B:

Oczydolnegoslaska – alejazz.pl 6:3 (M.DOBIEGA 5, F.JAWORSKI 1 - R.PIWIŃSKI 1, S.STANISŁASKI 1, R.LIPIŃSKI 1)

TELEFONY U KALIEGO – NSK 7:9 (T.CHODACKI 1, J.WASZAK 3, D.SYZDEK 1, M.LICHWA 1, M.KALINOWSKI 1 - M.BARTKOWIAK II 4, K.LISOWSKI 2, K.WORSKI 1, R.ZAGULSKI 2)

ARTEKO – TRANS TATRA 5:4 (P.TOBIASZ 3, R.PAWŁOWSKI 1, A.MUCHALSKI 1 - M.TRACZYKOWSKI 2, P.SOKÓŁ 1, B.GROMNIAK 1)

BSS – TEAM TATUŚKO 1:3 (R.KOŹLAK 1 - P.SŁONINA 1, I.ŁASICKI 1, J.GANCARCZYK 1)

TABELA:

1. TEAM TATUŚKO 32 PKT 93:38
2. ARTEKO 26 PKT 59:35
3. BSS 22 PKT 54:44
4. oczydolnegoslaska 19 PKT 42:55
5 TRANS TATRA 17 PKT 49:43
6. TORBUS TEAM 13 PKT 62:56
7. TELEFONY U KALIEGO 13 PKT 62:74
8. alejazz.pl 10 PKT 51:69
9. NSK 5 PKT 51:109

PIŁKARZ KOLEJKI - JANUSZ GANCARCZYK – TEAM TATUŚKO

BRAMKARZ KOLEJKI - ADAM MAKOWSKI – NSK

KRÓL STRZLCÓW:

35 – M.TATUŚKO
27 – O.LUCIŃSKI
23 – P.TOBIASZ
22 – B.KULIK
20 – J.WASZAK
19 – M.MORAWSKI
17 – M.KALINOWSKI
12 – A.SŁAPEK, R.LIPIŃSKI
10 – D.GOŁEK, S.SZKUDLAREK, K.LISOWSKI

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group