Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 3398
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Z pasją działają lokalnie

Wtorek, 30 czerwca 2020, 7:30
Aktualizacja: Środa, 1 lipca 2020, 9:07
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Z pasją działają lokalnie
Fot. użyczone
W Gminie Czarny Bór rozpoczęła się realizacja projektu grantowego pn. Gadanie na śniadanie czyli czarnoborska, facebookowa tv śniadaniowa.

Realizatorzy już zapowiadają wywiady z przymrużeniem oka, koncerty lokalnych zespołów i kulinarne warsztaty, a wszystko to na FB, na oficjalnym fanpage Biblioteki +Centrum Kultury w Czarnym Borze. Symboliczny czek na realizację zadania 24 czerwca br., w siedzibie LGD Kwiat Lnu odebrała Katarzyna Bernaś - Dyrektor Biblioteki + Centrum Kultury.

Projekt dofinansowany jest z programu "Działaj Lokalnie" Polsko -Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodki Działaj Lokalnie.

Działania realizowane będą w sieci w formie krótkich audycji o różnorodnej tematyce od warsztatów kulinarnych, poprzez plastyczne, przyrodnicze aż do prezentacji lokalnych zespołów. Na FB Biblioteki usłyszeć będzie można Grzędowianki, Radość, podejrzeć jak powstają wieńce dożynkowe, a nawet jak lepią się słynne czarnoborskie pierogi...

Czarny Bór to Gmina Ludzi z pasją, nic więc dziwnego, że projekt realizuje grupa nieformalna właśnie pod tą nazwą, a na czele grupy pasjonaci: Ewa Czaplicka -Prezes Stowarzyszenia Atrakcyjni, Bolesław Kalisz - Sołtys Czarnego Boru oraz Ola Kurnyta - studentka ekonomii, przedstawicielka młodego pokolenia.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group