Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3132
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z trzylatkiem na sygnale

Wtorek, 10 listopada 2020, 10:24
Autor: red
Wałbrzych: Z trzylatkiem na sygnale
Fot. KMP Wałbrzych
Kiedy zagrożone jest zdrowie lub życie ludzkie policjanci zawsze udzielą niezbędnej pomocy. Tym razem taka potrzebna była w minioną niedzielę trzyletniemu mieszkańcowi naszego miasta. Funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy widząc poważne obrażenia ucha u chłopca podjęli natychmiastową decyzję o przewiezieniu go wraz z opiekująca się nim matką do szpitala,

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po godzinie 17:00 w rejonie ul. Gdyńskiej. Wałbrzyszanka była z trzyletnim synem na spacerze. W pewnym momencie podczas zabawy chłopiec rozdarł sobie skórę na głowie i poważnie ranił ucho. Trudno było na miejscu zatamować krwawienie.

Jako że nie było wolnego zespołu ratownictwa medycznego, na miejsce niezwłocznie przyjechali policjanci zespołu wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Od początku wiedzieli, ze cenna jest każda sekunda, dlatego w porozumieniu z dyżurnym - w wyniku stanu wyższej konieczności - uruchomili w radiowozie sygnały pojazdu uprzywilejowanego i przewieźli trzylatka i jego matę do szpitala. Tam lekarze zajęli się już młodym mieszkańcem Wałbrzycha.

Twoja reakcja na artykuł?

15
83%
Cieszy
2
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group