Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 5103
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zaatakował mężczyznę młotkiem

Piątek, 3 listopada 2017, 15:34
Aktualizacja: 15:38
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zaatakował mężczyznę młotkiem
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali 20–letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój, do którego doszło 31 października. W toku prowadzonych czynności śledczy ustalili, że 20–latek ma na swoim przestępczym koncie dużo więcej.

31 października dyżurny Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach otrzymał zgłoszenie o rozboju, do jakiego doszło w jednym z mieszkań przy ul. Główniej.

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że do mieszkania 45-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc wszedł młody mężczyzna. Zaatakował gospodarza młotkiem, a następnie ukradł tackę z jedzeniem, maszynkę do golenia oraz grzebień. Policjanci bez trudu wytypowali sprawcę rozboju. Zatrzymanie go było tylko kwestią czasu. Wczoraj (2 listopada) w ręce mundurowych wpadł, ukrywający się na działkach, 20-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc. W czasie przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Ponadto w toku prowadzonych czynności ustalono, że młody człowiek ma na swoim przestępczym koncie dużo więcej. Po analizie zgromadzonych informacji śledczy udowodnili 20-latkowi popełnienie jeszcze 7 kradzieży i włamań do altan i pomieszczeń gospodarczych na terenie Boguszowa-Gorc.

Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonym przez funkcjonariuszy materiałem dowodowym zdecydował, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group