Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 4923
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zablokowany wyjazd z Wałbrzycha

Poniedziałek, 4 września 2023, 15:02
Aktualizacja: 15:12
Autor: PAW
Wałbrzych: Zablokowany wyjazd z Wałbrzycha
Fot. archiwum
Otrzymaliśmy wiele telefonów i maili, że osoby chcące wrócić do domu z pracy z Wałbrzycha w kierunku Boguszowa–Gorc, Czarnego Boru i Kamiennej Góry nie mają takiej możliwości.

Już około 12.00 otrzymaliśmy pierwszy telefon, że busy jeżdżące na trasie Wałbrzych-Kamienna Góra mają ograniczone możliwości podróżowania ze względu na wielki korek, który powstał w dzielnicy Sobięcin na remontowanym odcinku trasy Sudeckiej. Z każdą kolejną godziną sytuacja się jeszcze pogarsza, a kierowcy którzy zdecydowali się na jazdę tą trasą, stoją kilkadziesiąt minut w korku, a pasażerowie busów muszą uzbroić się w cierpliwość, bo te jeżdżą nie według rozkładu jazdy.

- Rozumiem, że trwa remont i wylewana jest masa bitumiczna, ale czy to musi być robione w godzinach szczytu? -pyta pan Leszek, który jest kierowcą taksówki. - Przecież tu nic nie odbywa się normalnie. Wszystko jest do góry nogami. To jakaś masakra - dopowiada pan Jerzy, który na busa z Wałbrzycha do Kamiennej Góry czekał ponad godzinę. - Ruch tak naprawdę jest zablokowany w obu kierunkach. Kierowcy stoją w olbrzymim korku i współczuję osobom, które wybrały dziś tę trasę - komentuje pan Maciej.

Tak więc ruch na Sobięcinie jest zablokowany w obu kierunkach, kierowcy stoją w korku i ta sytuacja raczej szybko nie ulegnie zmianie, bo trwa wylewanie masy bitumicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

20
8%
Cieszy
29
11%
Hahaha
5
2%
Nudzi
8
3%
Smuci
69
26%
Złości
132
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (71)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group