Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2732
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zaczarowane Mikołajki tylko z Cinema City i Orange IMAX!

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 28 listopada 2011, 17:20
Aktualizacja: 17:21
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Wspólne pisanie listów do Mikołaja, malowanie kartek świątecznych i tworzenie bajkowych ozdób, to tylko niektóre z atrakcji czekających na najmłodszych widzów w kinach Cinema City i Orange IMAX w całej Polsce. Już w pierwszy weekend grudnia (3–4.12) i mikołajkowy wtorek (6.12) kina Cinema City oraz Orange IMAX zamienią się w królestwo Świętego Mikołaja! Oprócz zabaw i gier widzowie – zarówno ci mali, jak i duzi – będą mogli wybrać się w niesamowitą podróż na Antarktydę. Wszystko za sprawą tańczących pingwinków! Tego nie można przegapić!

Widzów przywitają śnieg, renifery i Święty Mikołaj oraz roztańczony pingwin Mambo. Na małych kinomanów czekają liczne atrakcje – gry, zabawy, konkursy i oczywiście nagrody – a także przebojowa animacja Georga Millera – „Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D”.

Druga część wyróżnionej Oskarem i Złotym Globem opowieści o stepującym pingwinku Mambo i jego przyjaciołach zabierze widzów Cinema City oraz Orange IMAX w podróż do bajecznej Antarktydy. Kinomani spotkają się z najpopularniejszym na świecie pingwinem Mambo, miłością jego życia Glorią i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em oraz poznają synka Mambo i Glorii – Erika, który spróbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Czy mały pingwinek poradzi sobie równie śpiewająco, jak jego tata?

Roztańczone pingwiny oraz mikołajkowe atrakcje sprawią, że zima będzie się kojarzyć tylko i wyłącznie z bajkową zabawą w Cinema City i Orange IMAX. Magiczne Mikołajki już w najbliższy grudniowy weekend (3-4 grudnia) w godzinach 11:00 – 17:00 oraz we wtorek (6 grudnia) w godzinach 10:00-16:00. Sponsorem wydarzenia jest producent kawy – firma Tchibo. Zapraszamy na mikołajkowy weekend do Cinema City lub Orange IMAX!

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group