Wałbrzych: Zagłębie idzie po swoje

Niedziela, 16 kwietnia 2023, 9:02
Aktualizacja: 9:06
Piłkarze wałbrzyskiego Zagłębia po raz kolejny udowodnili, że drzemie w nich spory potencjał.

Wałbrzyszanie po rundzie jesiennej byli skazywani na pewny spadek do klasy B, tymczasem w rundzie rewanżowej spisują się znakomicie. Przekonała się o tym wczoraj czołowa ekipa klasy A, a mianowicie Wierzbianka. Zagłębie wyszło na prowadzenie w 32. minucie po golu Wiktora Smoczyka i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Goście wyrównali w 67. minucie i wydawało się, że ten mecz zakończy się podziałem punktów, ale zielono-czarni po raz kolejny pokazali prawdziwy charakter i wydarli przeciwnikowi zwycięstwo. Najpierw gola na 2-1 w 90. minucie zdobył ponownie Smoczyk, a wynik meczu na 3-1 w doliczonym czasie gry ustalił Mateusz Jarzyński.

Zagłębie Wałbrzych - Wierzbianka 3-1 (1-0)