Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 4288
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zagrają w FIFĘ

Czwartek, 20 lutego 2020, 7:26
Aktualizacja: Piątek, 21 lutego 2020, 8:45
Autor: red
Wałbrzych: Zagrają w FIFĘ
Fot. organizatorzy
E–sport dla każdego i klub piłkarski MKS Szczawno–Zdrój zapraszają wszystkich sympatyków gry FIFA 20 na „I Turniej Almar–Sport FIFA 20 Wałbrzych”, który odbędzie się 22 marca od godziny 14:00 w Football Pubie 2, mieszczącym się przy ulicy Senatorskiej 19B w dzielnicy Podzamcze.

Turniej w Wałbrzychu poprzedzi kilka innych turniejów, które organizujemy na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy już po zawodach w Świdnicy i Dzierżoniowie, a przed nami jeszcze turnieje we Wrocławiu 23 lutego, Nowej Rudzie 1 marca oraz Kłodzku 15 marca. Nasze turnieje cieszą się dużą popularnością i mamy nadzieję, że podobnie będzie w Wałbrzychu. Pierwszy turniej, który zorganizowaliśmy wspólnie z MKS-em Szczawno-Zdrój w 2019 roku i od którego wszystko się zaczęło, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego liczymy, że w Wałbrzychu również nie będzie problemu z frekwencją.

O frekwencję zadbają z pewnością nasi sponsorzy, których na chwilę obecną jest już pięciu. Sponsorem tytularnym została znana na wałbrzyskim podwórku firma Almar-Sport, która zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego, a także organizacją turniejów sportowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka) na prawdziwych murawach, czy halach. Almar-Sport widzi jednak potencjał w e-sporcie i firma Panów Dionizego Niemczyka i Tomasza Wychowańca postanowiły zainwestować w tą formę promocji, za co serdecznie dziękujemy. W gronie naszych partnerów, ciągle pozostają i „jeżdżą” z nami po Dolnym Śląsku firmy Ad-Fontes Agencja Wydawnicza z Wrocławia oraz Clothes4gamers ze Świdnicy, która produkuje doskonalą odzież gamingową dla graczy i nie tylko. Nowym – starym partnerem będzie Chłodnia – sklep z piwem, mieszczący się na ulicy Długiej 6, na Piaskowej Górze. Chłodnia była już naszym partnerem w pierwszym zorganizowanym przez nas turnieju, który miał miejsce w czerwcu 2019 roku na Słonecznej Polanie w Szczawnie-Zdroju. Do puli nagród, poza udostępnieniem lokalu dorzuci się również Football Pub, który posiada dwa lokale – jeden, chyba wszystkim znany na Białym Kamieniu i drugi, w którym odbędzie się nasz turniej na Podzamczu. Pula nagród na obecną chwilę sięga ok. 1500zł. a my wciąż poszukujemy partnerów, którzy chcieliby się dorzucić do puli nagród. Na pewno będzie to nasz rekordowy turniej, jeśli chodzi o sumę nagród, jakie zostaną przekazane zwycięzcom.

Jeśli chodzi o sam turniej, to zorganizujemy go na 4 stanowiskach wyposażonych w konsole PS4 oraz 4 telewizory 49 cala. Dla użytkowników X-boxa mamy dobrą wiadomość, bowiem dysponujemy 2 padami Hori, które zbliżone są układem przycisków i gałek do tego, którego używają na co dzień. Nie ma więc już wymówki dla X-boxowców, że turniej organizowany jest na PS4. W turnieju będzie mogło wziąć udział maksymalnie 40 zawodników, a zapisy już trwają. Wpisowe do turnieju to 35zł. a wszystkie szczegóły zawarte są w regulaminie dostępnym w wydarzeniu znajdującym się na Facebooku www.facebook.com/events/233340121013353. W skrócie, zgłoszenia można dokonywać na adres e-mail: esportdlakazdego@wp.pl, podając swoje imię i nazwisko, ksywkę, miasto w którym odbędzie się turniej, wiek, telefon oraz miejscowość zamieszkania. Po takim zgłoszeniu pozostanie jedynie uiścić opłatę wpisową w wysokości 35zl. do dnia 12 marca 2020r. na numer rachunku podany w regulaminie. Zapisy do turnieju już trwają, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Sam turniej potrwa ok. 6 godzin, a zawodnicy rozegrają sporo ciekawych i emocjonujących spotkań. Na turniejach które organizujemy nie brakuje zaciętej rywalizacji, a o końcowych wynikach często decydują detale lub dyspozycja dnia. Liczymy, że w Wałbrzych będzie podobnie, a nawet jeszcze lepiej. Po raz pierwszy, zaprosiliśmy do turnieju dwóch młodych, perspektywicznych zawodników. Pierwszy z nich, 14 letni Oskar zajął na turnieju w Świdnicy 4 miejsce, jednak był o włos gry w finale. Nie wytrzymał presji i ostatecznie zakończył rywalizację poza podium, jednak pożegnany został gromkimi brawami przez pozostałych zawodników turnieju. Jeszcze większą niespodziankę sprawił drugi z zaproszonych przez nas zawodników, niespełna 12 letni Michał, który w Dzierżoniowie musiał uznać wyższość jedynie zwycięzcy turnieju, ulegając jedną bramką. Obaj młodociani zawodnicy, zrobili na nas takie niesamowite wrażenie, że z chęcią zobaczymy ich w Wałbrzychu. Mamy nadzieję, że skorzystają z zaproszenia i pojawią się w Football Pubie.

Nam nie pozostaje nic innego, jak jeszcze raz zaprosić wszystkich FIFO-maniaków do zapisów do naszego turnieju. Pamiętajcie „I Turniej Almar-Sport FIAFA 20 Wałbrzych” już 22 marca, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy na nasza stronę na Facebooku www.facebook.com/Esportdlakazdego tam znajdziecie wszystkie przydatne informacje.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group