Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4438
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zagrajmy pozytywnie

Czwartek, 8 października 2009, 11:19
Aktualizacja: 14:28
Autor: red.
Wałbrzych: Zagrajmy pozytywnie
Fot. wok
24 października odbędzie się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu V Wałbrzyski Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”. Przegląd pod Patronatem JE Księdza Biskupa Świdnickiego Ignacego Deca oraz Prezydenta Miasta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą o godzinie 9.00.

Organizatorami przeglądu są: Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie “Ludzie Jana Pawła II”, Urząd Miasta Wałbrzycha, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Do Przeglądu mogą zgłaszać się zespoły szkolne, schole, chóry, zespoły instrumentalno- wokalne, osoby w różnym wieku, które zaprezentują słuchaczom różnorodny repertuar. Każdy z uczestników otrzyma płytę cd z zarejestrowanymi utworami, których mogliśmy wysłuchać na ubiegłorocznym przeglądzie oraz okolicznościową plakietkę i dyplom.

- Tegoroczny przegląd również zostanie zarejestrowany. Wydamy kolejną już płytę, utwory zostaną zamieszczone na stronie Pozytywnego Grania. To duże wyróżnienie dla zespołów biorących udział w przeglądzie, stąd tak duże zainteresowanie naszą imprezą. Na scenie występuje każdego roku około 250 osób - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

Temat przewodni tegorocznego Przeglądu: „Wy zatem, bracia, powołani zostaliście do wolności” (Ga 5.13). Zapraszamy serdecznie wszystkich do uczestnictwa w modlitwie, śpiewie oraz zabawie.
Wstęp wolny.

Oficjalna strona przeglądu: www.pozytywnegranie.com.pl. Regulamin i karta zgłoszeń na stronie www.wok.walbrzych.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group